כיצד לנקות מכשירי משקאות

כיצד לנקות מכשירי משקאות

ינואר 26, 2022 0 By admin

יש לנקות מכשירי משקאות באופן קבוע כמו כל שאר מיכלי המזון והשתייה. אם תשתמש בהם למשקאות שאינם מים ולא תנקה אותם, המשקה שהוא יחלק יתחיל להיות שונה לאחר זמן מה. כמו כן, יכולים להיות הצטברות חומציות ושאריות משימושים קודמים. הסכנות של חיידקים ומזהמים אחרים הם גם גורם סיכון נוסף שאמור לעודד אותך לחטא את מכשירי המשקאות שלך.

רצוי לנקות מכשירי משקאות לאחר כל החלפת נוזלים, או לאחר כל ארבעה עד שישה שבועות של שימוש רצוף.

להלן שלבים מהירים וקלים לניקוי הדיספנסרים שלך:

תזדקק לכפפות גומי, אקונומיקה, מים חמים או ברז, וספוג נקי או כרית קרצוף.

1. אם אתה משתמש במתקן משקאות מכני או חשמלי, הקפד לנתק אותו ולהסיר את כל החלקים שאינם אטומים למים שאין צורך לשטוף או לנקות. חלק מהמכשירים צריכים רק להסיר את המיכלים או המיכלים לניקוי.

2. ערבבו כף אחת של אקונומיקה לכל ליטר מים שתשתמשו בו. אקונומיקה יעילה יותר מסתם מים וסבון מכיוון שהיא מסלקת מזהמים וחיידקים יותר.

3. הקפידו ללבוש את כפפות הגומי כדי להגן על הידיים. קח ספוג או כרית קרצוף והשתמש בו כדי לנקות את המתקן באמצעות תמיסת האקונומיקה שזה עתה ערבבת. הימנע משימוש בחומרים שוחקים כמו צמר פלדה כדי לא לשרוט את המתקן.

4. השאר את התמיסה למשך חמש דקות לפני שטיפתה במים.

5. חזור על אותו תהליך עבור חלקים אחרים, כולל השקע או השסתום, אם אלה ניתנים להסרה. השתמש ב-Q-Tips או במקל דק עטוף בבד כדי להגיע לנקודות הדוקות. השתמש במים חמים כדי לשטוף.

6. העבירו את המתקן ברציפות במים שלוש או ארבע פעמים עד שלא נותרו עוד קצף או תמיסת אקונומיקה על פני השטח שלו. זה מבטיח שהמתקן נקי ביסודיות ואינו רעיל לשימוש עתידי.

7. השתמשו במטלית נקייה ורכה כדי לנגב את הלחות, או המתינו לייבוש טבעי לפני שתשתמשו שוב במתקן המשקאות.

ניתן לנקות מכשירי משקאות עם חלקים חשמליים פשוט על ידי ניקוי אבק או ניגוב החלקים במטלית יבשה. שוב, ודא שכל החלקים מנותקים מהחשמל כדי למנוע תאונות והתחשמלות.

חלק ממכשירי משקאות ניתנים לניקוי במדיח כלים, אבל תמיד כדאי לנקות אותם בעצמכם כדי שתהיו בטוחים שעברתם את כל הנקודות ושאר המקומות שקשה להגיע אליהם.

זה גם זמן טוב לראות אם משהו נראה לא תקין, כמו חוטים חשופים או חלקי מתכת עם שקעים או חלודה. אם לא ניתן לנקות או לתקן אותם בקלות, כנראה שהגיע הזמן להשיג מתקן חדש.

חשוב לשמור על מכשירי משקאות סניטריים כדי למנוע מקרים של הרעלה או מחלות חיידקיות אחרות. ניקוי גם שומר על איכות המתקן שלכם, כך שתוכלו להשתמש בו עוד שנים רבות.Source by Larry F