כיצד לנקות מזרון קצף זיכרון ספוג

כיצד לנקות מזרון קצף זיכרון ספוג

פברואר 24, 2022 0 By admin

מזרון קצף זיכרון מורכב מטכנולוגיית ויסקו אלסטית. ברגע שהקצף מסתגל לטמפרטורת הגוף, הוא נצמד לפתע לקווי המתאר של הגוף על מנת להפחית כאבי גוף, פצעי לחץ ויציבת גוף נכונה.

עם זאת, למזרן זה יש גם מבנה קצף פתוח. בגלל זה, זה יכול בקלות לספוג לחות, מים או נוזלים. וזה מה שאתה רוצה להימנע אם אתה משתמש במזרן קצף זיכרון. אם תספוג את המזרן הזה לחלוטין, יעברו ימים עד שהוא יתייבש לחלוטין. וזה מספיק זמן לעובשים וטחב לא רצויים להתיישב במיטה שלך.

כאשר מזרן קצף הזיכרון שלך נרטב מסיבה כלשהי, הנה כמה מהדברים שאתה צריך לעשות:

1. נקו מיד את המזרן שלכם. לחץ על כפות הידיים על משטח המזרון כדי להיפטר מעודפי לחות ונוזלים ככל שתוכל. אתה יכול גם לנסות להשתמש במגבת סופגת בזמן שאתה לוחץ את המזרון כלפי מטה כדי שהוא יספג טוב יותר לחות.

2. אם יש כתמים, הכינו תמיסת ניקוי טבעית. מערבבים כוס אחת של מיץ לימון וכוס אחת של מים פושרים. הכניסו את התערובת לבקבוק תרסיס ורססו את התמיסה על האזור הפגוע. אפשר לתמיסה להתייצב לכמה דקות בזמן שאתה עובד על שאר המזרון.

3. קחו את המזרן שלכם החוצה, רצוי במקום שטוף שמש כדי להמשיך את שירותיכם. כשכבר חילצתם כמה שיותר מים, פזרו מיד סודה לשתייה. זה ימנע מהמזרן להפיק ריח עובש וזה גם יעזור לספיגת לחות עודפת.

4. האוויר והשמש מבחוץ יעזרו לו להתייבש לחלוטין אבל עשו גם את טכניקות הייבוש שלכם. שים מאוורר חשמלי קרוב אליו ואפשר לאוויר מהמאוורר לייבש אותו. השתמש גם במייבש כדי לייבש חלקים ספוגים מאוד. עשו זאת לפחות שעה עד שהמזרון הופך יבש יחסית.

אתם בטח יודעים עכשיו שלא קל להסיר כתמים, ריח ולחות מקצף זיכרון. זו הסיבה שרצוי לקנות מגן מזרון שיכול לסייע בדחיית לחות עודפת.

אז בצע את השלבים הבאים להיפטר מלחות מזרן קצף זיכרון. וודאו שהמזרון יבש לחלוטין לפני העברתו חזרה לחדרכם והשימוש בו.Source by Zach Smith