כיצד לנקות כראוי קומקומים יפניים

כיצד לנקות כראוי קומקומים יפניים

פברואר 25, 2022 0 By admin

כוס תה שנרקחה כהלכה יכולה למעשה להעניק לכל אחד שמחה ונחמה, במיוחד כאשר אתה חולה או במהלך העונה הקרה. וקנקן תה יפה ואלגנטי בהחלט יכול להפוך את שעת התה לחוויה מהנה יותר.

עם זאת, קומקומים נוטים להיות מוכתמים עם הזמן, בין אם על ידי התה או על ידי משקעי מינרלים אחרים מהמים. כתמים אלה אינם רק מכוערים, אלא יכולים להשפיע על הטעם הכללי של התה שלך. ומכיוון שערכות תה יכולות להיות רגישות ביותר, עליכם לדעת כיצד לנקות כראוי.

ראשית יש לזכור כי לעולם אסור לנקות אותו באמצעות מדיח כלים או עם כימיקלים קשים כלשהם. הנה כמה עצות לניקוי קומקום תה ביתי:

באמצעות A Soak

אתה יכול למלא את קנקן התה שלך במים רותחים, ואז לסחוט את המיץ מפריזת לימון ולזרוק פנימה את הקליפה, להוסיף 1/8 כוס סודה לשתייה. להשרות אותו ללילה ולשטוף היטב בבוקר.

או שאתה יכול לנסות למלא את הקומקום במים רותחים ואז להוסיף כמה טבליות תותבות. תן לזה לשבת לילה ואז פשוט שטף עם מים וסבון בבוקר.

אתה יכול גם לשים כ-1/4 חומר ניקוי למדיח כוס תה לתוך הקומקום שלך, להוסיף מים רותחים, לכסות אותם ואז להשרות לכמה שעות או אפילו לילה. הקפד לשטוף אותו היטב כדי להסיר את כל שאריות חומרי הניקוי האפשריות.

שימוש בסקראב

אם ספיגת הניקוי שלך עדיין לא מצליחה להסיר את כל הכתמים בערכות התה היפניות שלך, נסה את אחד מרעיונות הקרצוף האלה להסרת כתמים טובה יותר.

תחילה נסו לשפשף בעדינות את הכתמים עם סודה לשתייה ומשחת מים. אפשרות נוספת היא לקרצף כתמי תה באמצעות סודה לשתייה וממרח מיץ לימון.

אם נראה שהאפשרויות האלה לא עובדות, נסה להכין משחה של מלח וחומץ. שפשפו את הכתם ושטפו אותו כעבור כמה שעות. אתה יכול גם לנסות את שיטות הניקוי הללו על ספלי תה מוכתמים.

שתיית תה היא חוויה נהדרת אם יש לך קומקום אמין ונקי. שמור על הסירים שלך כמו שצריך ותיהנה מכוס תה חמה ונחמדה.

מחפשים את הקומקום המושלם שיוכל להכין לכם כוסות תה בעלות טעם נהדר?Source by Josh Angelo