כיצד לנקות ולתקן את המאוורר המתנודד שלך

כיצד לנקות ולתקן את המאוורר המתנודד שלך

ינואר 28, 2022 0 By admin

בעת ניקוי המאוורר, תזדקק לדברים הבאים:

-מברג, לפתיחת המאוורר

-חומר ניקוי וקצת מים חמימים כדי לנקות אותו

-מטלית יבשה או מגבת לנגב את שאר המים

לא באמת הרבה דברים, נכון? ובכן, זה עוד יתרון של מאווררים מתנודדים – הם ממש קלים לפתיחה ולניקוי. מאוורר מתנודד מקרר יותר אוויר מאשר מאוורר רגיל, כך שסביר יותר שהוא יתלכלך מהר יותר ולעתים קרובות יותר. לכן העיצוב שלו חייב לאפשר ניקוי קל.

לכן, הדבר הראשון שעליך לעשות על מנת לנקות את המאוורר בצורה בטוחה הוא לנתק אותו מהחשמל. לאחר מכן נגב את אבק פני השטח מהמאוורר. לאחר שתעשה זאת, תוכל להתחיל לפרק אותו. הסר את הגריל על ידי שחרור הברגים השומרים אותו יחד. בחלק מהגרילים אין צוותים אלא קליפס וזה מקל על התהליך עוד יותר. הסר את הלהבים על ידי הסרת הברגים ששומרים אותם מחוברים למאוורר. עכשיו אתה יכול להשתמש בחומר ניקוי כדי לנקות את הגריל ואת הלהבים. היזהר מאוד עם זה כי אתה לא רוצה שום רכיבים חשמליים להירטב. לאחר מכן השתמש במגבת יבשה או במטלית כדי לייבש את החלקים שטופים. לפני ההרכבה מחדש, יש להשאיר את הגריל והלהבים למשך מספר דקות להתייבש מעט יותר. כך תמנעו להיפצע או לשבור את המאוורר שלכם. הרכיבו מחדש את המאוורר בסדר הפוך שבו הוסרו החלקים. הברג היטב את כל הברגים, חבר אותו ובדוק אותו. המאוורר הנקי והקריספי שלך אמור כעת לעבוד בצורה מושלמת, כנראה שהתקתוק נעלם, והאוויר טוב יותר מכיוון שעצרת את התפשטות האבק שהצטבר בחדר.

אם אתה יכול לשמוע את רעש הלחיצה בזמן שראש המאוורר זז זה יכול להיות סתם לכלוך. עם זאת, יכול להיות שהגלגלים שחוקים או רופפים. אתה תצטרך לפתוח אותו בכל מקרה אז נתק אותו ולזה.

– קח מברג ושחרר את הגריל של המאוורר. הסר את הלהבים ונקה אותם לגמרי עם הגריל, הציר ובית המנוע. עבור הגריל והלהבים אתה יכול להשתמש רק במים ובחומר ניקוי, אבל עבור הפיר ובית המנוע ניקוי אבק לא יהיה רעיון כל כך רע. בזמן שאתה שם בדוק את המנוע. אם גלגלי השיניים נראים תקין, חבר את הכל בחזרה בסדר הפוך וחבר את המאוורר לחשמל. המאוורר אמור לפעול בשקט כעת.

– אם גלגלי השיניים נראים כאילו הם זקוקים להחלפה או הידוק, אז העבודה שלך עדיין לא הסתיימה. תחילה בדוק את בורג הסט. אם הוא משוחרר, הדקו אותו כי הבורג הזה מאזן את הלהבים וכשהוא משתחרר הם לא מאוזנים בצורה נכונה וזה עלול לגרום לצליל הזמזום והנקישה.

– בדוק גם את מכלול ההילוכים ואת בית המנוע. נסה להדק אותם. אם אתה יכול אז הכל אמור להיות טוב. אבל, אם לא ניתן להדק אותם זה אומר שהם שחוקים ואתה צריך להחליף אותם. לאחר הידוקם או החלפתם, יש לשמן את הציר ולהרכיב מחדש את המאוורר.Source by Nevena Radojicic