כיצד לנקות את מערכת האיפור של Airbrush כמו מקצוען

כיצד לנקות את מערכת האיפור של Airbrush כמו מקצוען

מרץ 11, 2022 0 By admin

מערכות האיפור של Airbrush ידועות לשמצה בכך שהן סתומות, במיוחד אם משתמשים בסוג הלא נכון של בסיס או קרם לחות. עבור אלה החדשים בברישת אוויר, זה עשוי להיראות קצת קשה להתייחסות אליו ברצינות, אבל אם אתה מקפיד על קומץ שלבים פשוטים, אתה יכול לשמור על החרט והמדחס שלך במצב מצוין למשך שנים רבות.

מקום אידיאלי להתחיל בו הוא בהחלט המדריך שהגיע עם המערכת שלך. זה עתה הוצאת סכום כסף גדול על היחידה ועכשיו זה הזמן להחליט לשמור עליה כמו חדשה. פעל תמיד לפי הוראות היצרן לניקוי ואל תחתוך פינות. מספר מערכות, למשל, יזהירו אותך להשתמש רק ב-H2o מזוקק או מסונן במקום ברז. מים סטנדרטיים מהברז שלך נושאים מינרלים הכוללים אבנית סיד שעלולה לחסום את שרביט החרט שלך לאורך זמן. אם גרתם אי פעם באזור עם מים קשים ובדקתם את הצד התחתון של ברז חדר האמבטיה שלכם, תבינו למה אנחנו מתכוונים. אתה לא רוצה את זה בתוך ה-airbrush שלך!

מייקאפ איירבראש מורכב משני סוגים ו-2 שיטות ניקוי: על בסיס סיליקון ועל בסיס מים. באופן טבעי, סיליקון מאתגר יותר לניקוי. איפור על בסיס מים ניתן להסיר בקלות עם מים מסוננים או מזוקקים ואלכוהול. יש מוצר זמין בשוק עכשיו שהוא תרכיז אנזים שיעבוד על שני הסוגים. הוא למעשה לא רעיל, מאוזן ב-ph ועשוי עם מרכיבים באיכות מזון, כך שהוא בטוח לשימוש במברשת האוויר שלך. פשוט חפש בגוגל את הביטוי "Nurturing Force NF" כדי לגלות היכן תוכל לרכוש.

בעיקרון אתה רוצה להתרכז בשמירה על חרט האיירבראש, או שרביט נקי במיוחד. השרביט כולל מחט וזרבובית ערפול שנמצאים בחשיפה מתמדת לאיפור וכן את הכוס שמחזיקה את הטיפות. תוך שימוש במברשת ניקוי קטנה או Q-tip, נגב את שאריות האיפור מהכוס. יש לשטוף במים מזוקקים או בחומר ניקוי בתהליך הידוע כבעבוע חוזר. זוהי הטכניקה המשמשת למיזוג איפור כאשר ההדק נדחף חלקית וגורם לאוויר לחדור בחזרה לתוך הכוס. אם תעשה זאת על ידי שימוש במים בלבד, אפקט המבעבע ישטוף את מברשת האוויר ויביא לתוצאה ניקוי. כל שעליך לעשות הוא לחסום את פיית הערפל של החרט באמצעות האצבע שלך ולחץ על ההדק שגורם לאוויר להכנס דרך הכוס ולא דרך הזרבובית. לאחר שעשיתם זאת מספר פעמים, קדימה, פתחו את החסימה של הזרבובית ורססו את שאר הנוזל החוצה דרך הזרבובית. בצע שוב ושוב לפי הצורך. זה יוודא לחלוטין שכל סוג של איפור שיורי יוסר.

בשלב הבא תצטרך להתרכז במחט. הסר אותו לפי המדריך והשתמש בניקוי האנזימים שלך או רק במים מזוקקים ובסבון נוזלי. עבוד עם חומר רך ונטול מוך כדי למנוע מהחוטים שנשארו להידבק למחט. אין להשתמש ברקמות גם מסיבה זו. אתה יכול להשתמש ב-Q-tip טבול בתמיסת ניקוי כדי לגלגל בזהירות על כל צד של המחט.

השריית ה-airbrush שלך על בסיס קבוע הוא רעיון טוב נוסף, בהתחשב בכך שאתה ממשיך להימנע ממי ברז. כל שעליך לעשות הוא למקם את החרט בתוך מיכל יפה ונקי ומלא מים מסונן. תן לזה לשבת לילה וכל איפור שנשאר יתמוסס. מדי פעם, סביר להניח שתרצו לפרק את החרט לצורך כביסה יסודית, אך היזהר באיפוס המחט בצורה נכונה. היצמד להוראות היצרן שלך.

ניסיון לשמור על מברשת האוויר שלך נקייה וללא סתימות יבטיח שתקבל את התרסיס המושלם כמו גם את הכיסוי הטוב ביותר. אינכם חייבים לבצע ניקוי עמוק של המחט לאחר כל שימוש, אך ההרגל לדאוג להשקעה שלכם יחסוך לכם אכזבה בהמשך.Source by Anne Carruth