כיצד למנוע מסריחות האוזניים המתוחות שלך

כיצד למנוע מסריחות האוזניים המתוחות שלך

ינואר 31, 2022 0 By admin

מתיחת אוזניים מתורגלת במשך מאות שנים על ידי ילידים עבור טקסים שונים במדינות כמו אפריקה, אירופה, ולאחרונה התפוצצות בצפון אמריקה ובאירופה. מתיחת אוזניים היא בעצם הרחבת חור שהתרפא בתנוך האוזן והנחת פקק או מנהרה בחור המנוקב. הבחירה למתוח את האוזניים מעניקה לך אחריות אישית לטפל כראוי בפירסינג שלך. אטמי אוזניים מסריחים, הידועים בדרך כלל כגבינת אוזניים, נגרמים מתאי עור מתים הנוצרים בתוך תנוך האוזן המתוח ומתחברים על הפקק. גבינת אוזניים היא שילוב של תאי עור מתים ומוצרי שמפו/סבון שמתחברים יחד ליצירת הפרשה מגעילה ומצחינה. ברגע שזה יקרה, תצטרכו לנקוט בצעדים הבאים כדי להסיר את האוזניים שלכם מהסירחון הנורא הזה.

שלב 1- ניקוי התקעים שלך

הוציאו את התקעים ושטפו בזהירות בכיור עם מים חמים. השתמש בסבון נוזלי עדין כדי לשטוף את כל הצדדים ולנקות את התכשיטים ביסודיות. בסיום, השתמש במגבת נייר לייבוש ושמור מכוסה. וודאו שאינכם משאירים במקלחת או בכיור מכיוון שיכול להתרחש זיהום מחדש. עבור פקקים אורגניים כמו עץ, שמנים מיוחדים כמו JoJoba יכולים לסייע בניקוי נכון של חומרים מיוחדים.

שלב 2- ניקוי תנוכי אוזניים

ראשית, להקציף את שתי הידיים במים חמים ולנקות עם סבון אנטי בקטריאלי. לאחר מכן, בתנועה מעגלית, השתמש באצבע אחת כדי לשפשף את החלק הפנימי של האונה המתוחה שלך. הקפד לשפשף ולנקות את כל תאי העור המתים בתנוך האוזן עם הרבה מים וסבון אנטי בקטריאלי. אם האונות שלך אינן גדולות מספיק עבור האצבע שלך, נסה להשתמש ב-Q-tip כדי לנקות בפנים. הקפידו לייבש לחלוטין את האונות מבפנים ומבחוץ עם מגבת נייר חדשה ונקייה כדי למנוע לכידת חיידקים.

שלב 3- הכנס מחדש את התקעים שלך

לאחר שחלק הפנימי של האונות נוקה וייבוש, הכנס מיד תקעים בחזרה לאונות המתוחות שלך. אטמים ותכשיטי אוזניים שניקו לאחרונה יכולים לקלוט בקלות חיידקים בזמן ייבוש באוויר בכיורים או מקלחות, לכן חשוב לעשות זאת מהר. נגב את כל המים שנותרו סביב הפירסינג שלך עם מטלית נקייה או מגבת נייר. אם האונות שלך זקוקות לשימון בעת ​​הכנסת פקקים מחדש, נסה לעסות עליהן שמן ויטמין E.

חומרי ניקוי רבים כמו אלכוהול ומי חמצן יכולים לספק להיות קשים מדי עבור ניקוב אוזניים ומתיחה. אנו ממליצים להשרות פירסינג ותקעים 1-2 פעמים ביום בתמיסת מלח עדינה עם מים חמימים ומלח ים ללא יוד. ביצוע השלבים הקלים לביצוע על בסיס יומי יכול למנוע אוזניים מתוחות מסריחות ולעצור גבינת אוזניים.Source by Erica Urban