כיצד ליצור דפוס מרקם עור שבור

כיצד ליצור דפוס מרקם עור שבור

ינואר 20, 2022 0 By admin

במאמר זה אעבור על המושגים של יצירת דפוס עור שבור תוך שימוש בטקסטורה כגימור לקירות ולתקרות שלך. דפוס זה גם פשוט מאוד לתיקון בכל אזור פגום שכבר יש לך על המשטחים שלך.

"עיצוב המרקם הזה (המכונה לפעמים ארטקס, או מרקם קיר גבס) הוא די בר השגה עבור חובב ה"עשה זאת בעצמך" הביתי עם המידע המתואר הזה.

עיצוב מרקם העור השבור פופולרי מאוד בבתים חדשים או חדשים כגימור על תקרות במיוחד בבריטניה. הסיבה לכך היא שלפעמים זה משתלם יותר לקבלן להשיג, זה מהיר יותר, בנוסף כאשר ציפוי המרקם מתייבש בצבע לבנבן, הוא לרוב אינו זקוק לצביעה (תחליב) לאחר מכן, בהשוואה להכנה וטיח רזה. תקרת הטיח/קיר החדשה.

בעיקרון, אתה צריך להכין את המשטח שלך כראוי, זה תמיד ההיבט החיוני של כל קישוט בכל מקרה, ואתה יכול להוריד את מדריך הפגוש החינמי שלך מהאתר שלי.

כפי שהוזכר במאמרים קודמים, אתה יכול לגלגל את המרקם המעורב (או המרקם המוכן) על פני השטח שלך באמצעות גלגלת צבע רגילה, אם כי, הרולר הגדול יותר (12"), יחד עם שוקת צבע גדולה, הוא אידיאלי.

הכלי ליצירת האפקט בפועל הוא בדרך כלל 'מברשת חבטות' והגודל של הכלי הידני הזה הוא בין 6 או 8 אינץ' x 4 או 5 אינץ'.

אבל, מכיוון שאתה למעשה מכניס את המברשת הקודקודית לתוך שקית פוליאתילן, ולאחר מכן מגלגל את המרקם שלך על פני השטח לפני 'הסתערות'/'גרירה' והחלקה של הכלי המכוסה בשקית על ציפוי המרקם, אין באמת צורך להשתמש במברשת כתמים. את כל.

החזיקו את אחד מאותם ספוגי אמבטיה גדולים, בערך באותו קוטר של מברשת קפיצים, השתמשו בשקית קניות רגילה מפלסטיק, הנח את הספוג פנימה, משוך את התיק סביר מסביבו, כך שיהיה לך 'שטוח, כמעט מיושר', אבל רק קצה מעט מקומט, בעוד שהיית משתמש במשטח השטוח והקצה הזה של הכלי המורכב שלך כדי ליצור את הדוגמה על פני השטח בעל המרקם.

עכשיו הגיע הזמן להתנסות, ותמיד להתאמן על פיסת גבס/לוח קיר לפני שתנסה את הדבר האמיתי.

כמה עובי צריך כדי לגלגל את המרקם על המשטח? זה תלוי בעומק העיצוב הרצוי שאתה רוצה להשיג, אם אתה יכול לרדד את ציפוי המרקם שלך בעומק של חצי סנטימטר על פני השטח שלך, זה ייצור דפוס בעומק בינוני.

איזו עקביות המרקם צריך להיות? זה חשוב מאוד, שכן הציפוי צריך להיות מגולגל; זה חייב להיות בעל עקביות די דקה. גלגול מרקם על מנת ליצור דפוס זה יכול להיות מאוד מבולגן (תרגול עושה מושלם) והעקביות צריכה להידמות לקרם 'כמעט נוזלי'.

וזכור, כאשר אתה מתקן, מכיוון שרוב המרקם מעורבב עבור העקביות הזו ומגולגל על ​​פני השטח בעומק הזה שהוזכר לעיל, צור את העיצוב על לוח התרגול שלך תחילה כדי לראות שהוא דומה למה שכבר נמצא על התקרה/קיר שלך. אז, אם אתה מתכוון לערבב את המרקם שלך מצורת אבקה, ערבב אותו למרקם סמיך, ואז דלל אותו עד שהוא נראה בסדר, אבל אני יכול להציע לך לא לערבב אותו יותר מדי בפעם הראשונה, כי אתה תמיד יכול הוסף מים לתערובת, אך אינך יכול להוסיף אבקת מרקם לדלי שכבר מעורבב מאוחר יותר.

תודה שקראת את המאמר הזה, אני מקווה שהוא יעזור לך במסע שלך ליצור דפוס עור שבור על המשטחים שלך בבית.

אנא אל תהסס לפנות אלי עם החששות שלך.

'תווית תחיית הטקסטורה'

בברכה דייל אוונסטון

קדימה, צור שיגעון!



Source by Dale Ovenstone