כיצד לטפל היטב במוט הזבוב שלך

כיצד לטפל היטב במוט הזבוב שלך

ינואר 14, 2022 0 By admin

בחירת ספורט כמו דיג עולה הרבה דולרים לתחזוקה; דבר אחד שאתה צריך להתמקד בו הוא איך לטפל היטב בחכת הזבובים שלך. הכלי הזה יקר שאתה אפילו לא יכול להרשות לעצמך לקנות הרבה ממנו למלאי בארון המיוחד שלך.

לאחר כל הרפתקת דיג, אתה חוזר הביתה עם המלכוד שלך, מנקה את הדגים ובסופו של דבר מתחיל לנקות את החכה שלך בעצמך. אז למה אתה צריך להקדיש זמן לנקות אותו? זה מהסיבה הפשוטה שאתה תצא שוב אחרי מספר שבועות לדוג ואיזה בן לוויה טוב יותר יש לך מאשר חכת הזבובים.

איך אתה מטפל בחכת הזבוב שלך תלוי במידת הקפדה על הספורט. זה הכלי שלך בלכידת דגים. דרכו אתה שואב התרגשות וסיפוק. הנה כמה טיפים כיצד לטפל היטב בחכת הזבובים שלך:

1. שימו לב במיוחד לאחיזת הפקק. תזדקק למים זורמים חמים, ספוג, מגבת יבשה וחומר ניקוי.

2. מרטיבים את הספוג ומוסיפים עליו חומר ניקוי.

3. הרטיבו את האחיזה במי ברז ושפשפו אותה עם הספוג.

4. לשטוף ולייבש על ידי שימוש במגבת. ודא שהמגבת רכה כדי למנוע שריטה של ​​מוט הזבוב; פלנל יהיה הכי טוב.

5. כאשר יבש היטב לשמור אותו.

6. ודא שאתה מחזיר אותו על המארז כדי להבטיח שהוא בטוח ולמנוע שבירה.

7. הבה נמקד את תשומת הלב שלנו לריק המוט. אנחנו יכולים לנקות את זה על ידי שימוש בתרסיס פוליש. לנער את התרסיס ולאחר מכן למרוח אותו על מוט הזבוב.

8. שוב, השתמשו במטלית נקייה בניגוב והברקה של כל הריק. ודא שהוא מבריק.

9. נקו את מושב הסליל והחומרה ובצעו את אותו ההליך כמו עם ריק המוט.

10. יש לנקות ולשמן את חוד הזכוכית והגרפיט כדי להבטיח שהחלקים יעבדו בצורה חלקה וכמו כן ימנעו מהם להיצמד זה לזה.

11. השתמש באלכוהול משפשף ובניצני צמר גפן כדי לנקות את החלק הנקבי של החוד; עבור החלק הגברי, אתה יכול להשתמש במטלית טבולה באלכוהול לניקוי. יבש את שניהם.

טיפול טוב בחכת הזבובים שלך הוא די מתגמל. ראשית, זה יכול לחסוך לך הרבה כסף מכיוון שהמוט שלך לעולם לא יתכתם ויחליד. מוט זבוב חלוד הוא עניין של דאגה רבה. מכיוון שחלודה תאכל את שאר הפלדה, אתה תוציא יותר כסף כדי לקנות עוד אחד. לא היית רוצה לדעת לאן הלך הפיקדון הבנקאי שלך, מכיוון שאתה קונה יותר ויותר מוטות אם אתה לא יודע איך לשמור על אלה שיש לך עכשיו.

לשמור אותם במצב טוב זה כמו לחסוך כסף לרכישה עתידית של ציוד קטן כמו פיתיונות. כלים אלה ישמשו כהשקעות בספורט שבחרת; אתה צריך לקחת זמן בתהליך התחזוקה. כיוון שטיפול טוב בחכת הזבובים שלך הוא לפעמים תהליך מפרך, מיד לאחר כל מסע דיג, הקדישו זמן לנוח קצת, הכינו לעצמכם כוס קפה והאזינו למוזיקה כדי להרגיע אתכם. נסה את זה בעוד שעה או שעתיים כדי להיות נח ולהתחדש, ואז המשך למשימה שלך לנקות את כלי הדיג שלך.

לטפל היטב בחכת הזבובים שלך זו משימה, כמובן שהיא, ולנצח תהיה, כל עוד אתה עוסק בדיג. אז מה עוד שכחת לעשות? מסע הדיג הבא יהיה משלחת טובה אחת איתך ועם חכת הזבובים שלך בגרירה.Source by Jason Madison Ryan