כיצד לטפל בבעיית שחין – 4 מרכיבים שעובדים

כיצד לטפל בבעיית שחין – 4 מרכיבים שעובדים

פברואר 22, 2022 0 By admin

שחין על הפנים שלך זה לא כיף. גברים מקבלים אותם לעתים קרובות למדי עקב גילוח. רתיחה היא למעשה זיהום המתרחש עמוק בתוך זקיק השערה. הסיבה הראשונית עשויה להיות שערה חודרנית, צורה כואבת נוספת של דלקת זקיקים או יותר פשוט דלקת של זקיק השערה. למד כאן כיצד לטפל בבעיית שחין.

שם נוסף לרתיחה הוא פרונקל. כמה שחין מקובצים יחד מכונים קרבונקל. כיום, אנו יודעים שהסיבה היא חיידקי staph חיוביים לגרם. אבל אנשים התמודדו עם קרבונקל הרבה לפני גילוי החיידקים המיקרוסקופיים.

• סימנים, תסמינים וגורמי סיכון

הם נראים משהו כמו פצעונים, לפחות בהתחלה. האזור יהיה אדום, חם וכואב במגע. גודל הגוש יכול להיות קטן כמו אפונה או גדול כמו כדור גולף.

כתם צהוב או לבן עשוי להיראות במרכז הגוש, אך לא עד שהרתיחה מוכנה להתנקז ולהוציא את המוגלה שהצטברה. הכאב לפעמים מתגבר לפני שהוא משתפר.

בהתאם לחומרת הזיהום, ייתכנו תסמינים נוספים, כגון חום או בלוטות נפיחות ועייפות. אלה אותם תסמינים שהיית חווה עם כל סוג של זיהום. כאשר מערכת החיסון שלך נכנסת לפעולה, שאר הגוף שלך מרגיש לא טוב.

גורמי סיכון שונים זוהו בקרב אנשים הסובלים מדלקת זקיקים בדרך כלל. גורמי הסיכון כוללים סוכרת, השמנת יתר והפרעות דם. במצבים אלה, מערכת החיסון של הגוף אינה בביצועים שיא. אז כל מיני זיהומים שכיחים.

היגיינה לקויה או חוסר ניקיון הם לפעמים גורם לרתיחה חוזרת או תכופה. חיידקי הסטאפ חיים על הגוף, על בגדים ועל משטחים ברחבי הבית.

• הסיבוכים

אם לא מטופלים בזהירות, הזיהום יכול להחמיר. מורסה עלולה להיווצר ולהיווצר צלקות. הזיהום יכול להתפשט לזרם הדם וליצור מצב מסכן חיים הנקרא אלח דם. אם תנסה לסחוט רתיחה, כפי שהיית עושה פצעון, תגביר את הסיכון שהזיהום יתפשט לזרם הדם שלך.

צלוליטיס ואימפטיגו הם מחלות עור העלולות להיות סיבוכים הנגרמים על ידי פרונקל לא מטופל. אם ה-furuncle ממוקם ליד מרכז הפנים שלך או ליד עמוד השדרה שלך, אתה צריך לראות רופא. קיים סיכון מוגבר לסיבוכים באזורים אלה.

• הפתרונות

הרתיחה לא תתרפא עד שתתנקז. לפעמים יש צורך לראות רופא כדי לנקז את הזיהום.

בבית, מטלית ספוגה במי מלח חמימים תעזור לעודד ניקוז. קומפרסים קרירים יפחיתו את הנפיחות. חמים יעזרו להקל על הכאב.

ניתן לרשום אנטיביוטיקה, אך זיהומי הסטף פיתחו עמידות מסוימת לאנטיביוטיקה מסורתית. תרופות אנטיבקטריאליות טבעיות עדיין יעילות.

ההמלצה הראשונה שלי לפצעונים או שחין בפנים היא להשתמש במסכת ניקוי עמוק. מסכת ניקוי עמוק טובה מכילה את החומרים היעילים ביותר זה מה שאתה צריך.

• למה מסכת ניקוי עמוק תעזור

המסכה תספק מספר יתרונות, בגלל המרכיבים שהיא מכילה.

1. קאולין מחטא ומעודד ניקוז
2. חמאת שיאה מפחיתה את הנפיחות ומסייעת בהקלה על הכאב
3. דבש מאנוקה פעיל עוזר להרוג את החיידקים באופן טבעי, ומפחית את הסיכון לסיבוכים או לזיהומים חמורים יותר
4. לאלנטואין ול-Cynergy TK יש פעילות אנטי דלקתית טבעית שמפחיתה עוד יותר נפיחות וכאב

קאולין היא תמצית מסוג מיוחד של חימר. חמאת שיאה מיוצרת מאגוזים של עץ השיאה. דבש מנוקה הוא זן מיוחד בעל פעילות אנטיבקטריאלית מוכחת. אלנטואין נמצא בצמחים כמו סלק סוכר ושורשי קומפרי, אשר שימשו להקלה על פחמימות ומצבים כואבים אחרים במשך אלפי שנים.

Cynergy TK הוא מרכיב חדש, למרות שהוא חלבון טבעי. בנוסף לפעילות האנטי דלקתית שלו, הוא עוזר להאיץ את הריפוי.

משאירים את המסכה למשך 20-30 דקות ואז שוטפים אותה במים קרירים. קל להסרה ואינו גורם ליובש.

אם תשתמשי במסכה כל שבועיים, תהיה פחות סבירות שתחווה שחין ופצעונים חוזרים על הפנים שלך. זה היתרון הגדול.

• מה כדאי לעשות עכשיו

הנה הצעד הבא שלך לטיפוח עור בריא וזוהר יותר – הירשם למדריך ולניוזלטר שלנו בחינם לטיפוח העור. פשוט לחץ על הקישור שאומר מדריך טיפוח העור בחינם בתיבת המשאבים למטה. לך לשם עכשיו. "אתה תאהב איך שאתה נראה."Source by Margaret Bell