כיצד להשתמש במכונת כביסה

כיצד להשתמש במכונת כביסה

ינואר 30, 2022 0 By admin

על פי מאמר שפורסם בשנה שעברה, אלו שבקטגוריית בני 16-24 הם בעלי הסיכוי הגבוה ביותר שלא לדעת איך להשתמש במכונת כביסה. כדי לעזור לאלה שאינם בטוחים כיצד להשתמש במכונת הכביסה שלהם, ארבעה שלבים פשוטים מוצעים להלן עצות.

לפני שתכבס בגדים במכונת הכביסה שלך, חשוב לוודא שאתה מתחשב ב"עשה" ו"אל תעשה" הבאים.

    1) האם לקבץ פריטים מחומרים דומים יחד ולכבס בגדים על סמך צבע.

    2) אל תעמיס על מכונת הכביסה – זה יכול לקזז את איזון התוף ולגרום למחזור להיכשל ברגע שהוא מגיע למחזור הסחיטה.

    3) יש לעקוב אחר תוויות הטיפול – שניים מהסמלים בתווית הטיפול יכללו מספר המציין את טמפרטורת הכביסה, קו או קו מקווקו המסמן את המחזור.

עם כל אחד מה"עשה" ו"אל תעשה" אלה בחשבון, אתה יכול להתחיל לשטוף, וכדי להפיק את המיטב מהמכשיר שלך, מומלץ לבצע את השלבים הפשוטים הבאים…

שלב 1: בחר טמפרטורת כביסה:

במהלך השנים האחרונות רבים מאיתנו בוחרים לכבס את הבגדים שלנו בטמפרטורה קרירה יותר, למרבה הצער כביסה בטמפרטורות נמוכות יותר עלולה להגביר את הסיכון להצטברות חיידקים בתוך המכשיר, מה שבתורו גורם למכונת כביסה מסריחה.

כדי להגביל את הסיכון להצטברות ריחות לא נעימים בתוך המכשיר שלך, וכדי להבטיח כי הבגדים שלך יהיו כביסה יסודית, מומלץ לוודא שאתה בוחר טמפרטורת כביסה הקרובה ככל האפשר לטמפרטורה המקסימלית המוזכרת על הבגדים. תווית טיפול.

שלב 2: בחר את מחזור הספין הנכון:

פיסת המידע השנייה שתמצא על תווית הטיפול בבגדים שלך היא המידע על מחזור הסיבוב. זה מציין את מחזור הכביסה שהפריטים יכולים לעמוד בו בבטחה, אבל זה לא זהה למידע על הטמפרטורה, וחשוב לשים לב היטב לשניהם.

בעת בחירת מחזור הסחיטה לכביסה, ככלל אצבע, ניילונים וסינטטים יכולים לעבור סחיטה קלה יותר מאשר סוגי בדים אחרים.

שלב 3: הוסף חומר ניקוי:

בעת הוספת חומר הניקוי, בין אם בצורת נוזל או אבקה, עליך תמיד לעקוב אחר ההנחיות המפורטות על אריזת חומרי הניקוי. על ידי התעלמות מאלה והכנסת יותר מדי חומר ניקוי, סביר להניח שתישארו עם סימנים לבנים על הבגדים שבהם חומר הניקוי לא דולל במים.

אם לא תשים מספיק, הבגדים שלך לא יהיו נקיים כראוי בתוך הכביסה.

שלב 4: הוסף את הבגדים המלוכלכים, סגור את הדלת ולחץ על התחל:

לאחר שבחרת את הטמפרטורה, בצע מחזור והוספת את חומר הניקוי שלך; כל מה שנותר הוא להוסיף את הבגדים המלוכלכים לפני סגירת דלת מכונת הכביסה ולחיצה על start.

עם זאת, ראוי לציין כי לפני הכנסת הבגדים למכונת הכביסה, עליך:

    • בדוק אם יש פסולת בכיסים כגון מפתחות וחלפים רופפים – פסולת רופפת שנותרה בכיסים עלולה לגרום לנזק למכונה, מה שעלול לגרום לביצוע תיקונים.

    • יש להשרות בגדים מלוכלכים מאוד להפחתת הלכלוך – אם הכתמים על הבגד כבדים כל כך, בעת ההשרייה ייתכן שכדאי להשתמש במסיר כתמים כדי להרים חלק מהלכלוך.

בעוד שהבקרות עבור כל מכונת כביסה ישתנו בהתאם ליצרן ולדגם, על ידי ביצוע ארבעת השלבים הפשוטים הללו והקפדה על תוויות הטיפול על הבגד, זה לא משנה אם אתה מכבס ניילונים, סינתטיים או כותנה, יהיו לך לבנים, לבנים יותר מלבנים.Source by Mike J Younger