כיצד להפוך את איבר המין שלך לגדול יותר באופן טבעי עם תרגילי עורק מערות

כיצד להפוך את איבר המין שלך לגדול יותר באופן טבעי עם תרגילי עורק מערות

מרץ 8, 2022 0 By admin

ישנן מספר שיטות שונות להגדלת גודל הפין, ובעוד שרבות מהן יעילות, ישנן לא פחות, אם לא יותר, שעושות מעט עד כלום. אם אתה מחפש דרך זולה, טבעית ויעילה להגדיל באופן מהימן את אורך והיקף הפין שלך, סביר להניח שניסית כמה מוצרים ושיטות שונות עם תוצאות מעורבות.

למרבה המזל, יש דרך פשוטה לשפר את גודל הפין שלך באמצעות מספר תרגילים שונים. הנה, נעבור על איך תרגילי עורק מערות יכול לספק גידול משמעותי לגודל הפין הכולל בשילוב עם תרגילים אחרים, כך שתוכל לראות את היתרונות בעצמך.

עורק המערה הוא אחד משלושת הענפים הראשיים של העורקים היוצאים מעורק הפין המשותף, שאחראי על העברת דם לפין. עורק זה חיוני לגודל הפין ולמין בכלל, מכיוון שהוא קובע במידה רבה את האורך הכללי, ההיקף, הקשיות ומשך הזקפה של גבר. עורק המערה ידוע גם בתור העורק העמוק של הפין, מכיוון שהוא עובר לאורך פנים הפין (העורקים החיצוניים ידועים כעורקים circumflex ו-dorsal arteries).

על מנת להפעיל את עורק המערה, יש להפעיל לחץ עדין עם האגודל והאצבע, כאשר אחד על מרכז הפין והשני מתחת. עבדו את דרככם מבסיס הפין עד ממש מתחת לראש, ואז חזרה למטה, הזיזו בעדינות את האצבעות בתנועה מעגלית תוך הפעלת לחץ. בצע את זה עם קומפרס חם (לא חם מדי) במשך עשר דקות, ולאחר מכן חזור שוב פעם או פעמיים.

תרגיל זה גורם לעורק המערה להתרחב, מה שמאפשר רמה גבוהה יותר של זרימת דם אל פנים הפין. דם זה עובר לאחר מכן ל-corpora cavernosa, שהם ספוג כמו מסות שסופגות את הדם הזה, מה שהופך את הפין לגדול ונוקשה יותר. בשילוב עם תרגילי corpora cavernosa, תרגילי עורק מערות יכולים לספק דחיפה משמעותית לגודל ולקשיחות של הזקפה הגברית. עכשיו שאתה יודע איך להגדיל את הפין שלךרק תזכור…

ההשפעות יכולות להימשך עד שעה, וגם יקלו על שמירה על זקפה בזמן שההשפעות נמשכות. אם אתה רוצה לשפר את חיי המין שלך, אז תרגילי עורק המערה ותרגילי זיקפה אחרים מספקים דרך קלה ויעילה להגביר את אורך והיקף הפין שלך.Source by Thornton Jacobs