כיצד להסיר סוכריות דביקות מהשטיח

כיצד להסיר סוכריות דביקות מהשטיח

פברואר 22, 2022 0 By admin

עם ליל כל הקדושים ממש מעבר לפינה, הילדים יחכו בכיליון עיניים לשמחה של מילוי התיקים שלהם עם דברים טובים מטריק או טיפול. בלגן של ממתקים על הרצפה יכול להיות תאונות עקשניות למדי לניקוי, במיוחד אם הוא מוטבע עמוק בסיבי השטיח. סוכריות מכילות צבעים רבים ושונים, תלוי באיזה סוג של מתוק מדובר. בין אם השטיח שלך כוסה בחתיכות שולוקטה או כתם חוה עליז, הליך הניקוי דומה מאוד. אתה צריך לקחת בחשבון איזה סוג של שטיח יש לך כי יש נהלים שונים להסרת סוכריות דביקות מהשטיח. זה לא רעיון טוב למשוך בכוח ממתקים תקועים מהשטיח שלך כי זה יכול לקרוע את סיבי השטיח ולהשאיר חוטי שטיח משתלשלים רופפים.

שטיח סינטטי ושטיח צמר

בתחילה, אתה צריך לקחת סוג של כלי גירוד (סכין חמאה עובד מצוין), ולגרד כמה שיותר מעודפי הממתקים הדביקים מהשטיח. אתה צריך להסיר כמה שיותר מהממתקים העבים והעוגתיים מהרצפה. לאחר מכן, טבלו ספוג במים חמים, צחצחו בעדינות כלפי חוץ ממרכז הכתם כדי לנגב עוד חלקיקי ממתקים. כעת, קח כחצי כפית של סבון כלים נוזלי ועבד אותו לתוך סיבי השטיח באצבעותיך. הרטיבו מגבת נייר וספג את הכתם כדי להעביר את עודפי הממתקים.

לאחר מכן, תצטרך מטלית נקייה טבולה בחומץ לבן מזוקק, ותוכל להתחיל להרטיב את הכתם הנותר. הניחו לחומץ הלבן המזוקק לשבת כמה דקות, על מנת להסיר טוב יותר את כתם הממתקים. החומץ הלבן המזוקק יעזור להמיס את כל שאריות הממתקים שנותרו! כדי להרים, לחץ כלפי מטה על הכתם עם מטלית נקייה. אם הכתם עדיין נמשך, חזור על תהליך הרטבת הנקודה בחומץ, ולאחר מכן ספיגה. לאחר שהסרתם במלואו את שפיכת הממתקים, שטפו את אזור השטיח החדש שנוקה במים כדי להסיר את החומץ הלבן המזוקק. לבסוף, אפשר לאזור הפגוע להתייבש באופן טבעי. גם חומרי ניקוי כתמי שטיחים שנרכשו בחנות מתגלים כיעילים באותה מידה.

רוב הילדים מצפים לחוות כיף של ליל כל הקדושים בכל שנה, כמו גם את פינוקי ליל כל הקדושים! אל תתנו לבלאגנים קטנים של ממתקים לגרום לכם לתסכול, כתמי ממתקים עשויים לצרוך מעט גריז של מרפקים, אבל בהחלט לא בלתי אפשרי לנקות אותם! הגיע הזמן שלך ולמשפחתך להיכנס לרוח ליל כל הקדושים!Source by Brent Cone