כיצד להסיר דבק

כיצד להסיר דבק

מרץ 10, 2022 0 By admin

ישנם סוגים רבים של דבק וכמה דרכים שונות להסיר אותם.

כיצד להסיר דבק סופר:

קטגוריה זו מכילה מוצרים עם בסיס הנקרא ציאנואקרילט. זה החומר שמרכיב את דבק העל, דבק קראזי, דבק קרנף, מיסטר דבק, רוב מוצרי Loctite, דבק מירקל, מקס וואן ועוד רבים אחרים – זה מה שהופך אותו לדביק.

ראשית, צריך לדעת איך להוריד את החומר הזה מהעור. יותר אנשים מצמידים את האצבעות עם ציאנואקרילטים בשלב זה או אחר וזה עלול לקרוע את העור אם לא נזהרים. אם אתה נתקע את האצבעות זו לזו רוב הזמן אתה יכול לקלף אותן בעדינות בחזרה. אל תנסה פשוט למשוך אותם ישירות אחד מהשני. אצטון יעבוד טוב מאוד. אתה יכול להשיג את זה בחנות לחומרי בניין או לעתים קרובות כמה בתי מרקחת יובילו את זה. רוב מסיר הלק עשוי מזה אם אתה רוצה לרכוש כמות קטנה יותר. אני לא אוהב להשתמש באציטון

יותר מדי על העור שלי אם אני לא צריך אז אשתמש במים וסבון. שמני העור יורידו בהדרגה את דבק העל, אבל הכנסת האצבעות לכיור של מים חמימים וסבון בהחלט תאיץ את התהליך.

קצת יותר מסובך להוריד את הדבקים המיידיים האלה מהבגדים או הבד. אצטון יפגע בבדים רבים ולכן זה לא הדבר הטוב ביותר להשתמש בו. טריק אחד שיעבוד עבור סוגים רבים של דבק מיידי הוא להקפיא אותו. זה הופך שביר ואז אתה יכול לשבור אותו. ניתן להכניס חתיכת לבוש למקפיא. על רהיטים או שטיח נסה כמה קוביות קרח בשקית פלסטיק כריך. החזק אותו כנגד המקום. אפילו ברגע שהבד יורד, עשוי להמשיך להישאר מוכתם.

הדבר הטוב ביותר עם דבק הוא מניעה. זה מסובך לעשות עם הידיים אבל כפי שצוין לעיל זה לא כל כך קשה לרדת.

אם אתה מקבל כל סוג של דבק מיידי או מוצר מסוג דבק סופר בעיניים, פנה לטיפול רפואי. ג'לי נפט או ג'לי KY יכולים לעזור לפתוח את העין שנדבקה יחד.

כיצד להסיר דבק נגר או דבק לבן:

עבור דבק לבן על בגדים או ריפוד השתמש בתערובת של מים, חומץ וסבון כלים עדין. תן לזה להיספג ואז לנגב אותו עם ספוג. כל כתמים שיכולים להישאר ניתן בדרך כלל להסיר עם מעט אלכוהול. אותו הדבר ייעשה עבור דבק צהוב ודבקים אחרים על בסיס מים. מכיוון שיישום הסרה זה עדין מאוד ניתן להשתמש בו כמעט לכל משטח כולל בגדים ועור.

כיצד להסיר דבק סרט דבק:

סרט משמש על משטחים רבים ולעתים קרובות משאיר בלגן דביק. אי אפשר תמיד להשתמש באציטון מכיוון שהוא יפגע בחומרים רבים. בדוק תמיד עם אצטון ומסירי דבק מסחריים. מצא נקודה לא מאוד חשופה וודא שהיא לא תפגע או תשנה את החומר. במקרים רבים שבהם אינך יכול להשתמש באציטון נסה שמנים או ג'לי נפט. לא משנה מה אתה משתמש ייתכן שיהיה עליך לאפשר ל"ממס" להיספג ואז לגרד אותו עם מגרד מתכת.

כיצד להסיר דבק טפטים:

אותו כלי קיטור שבו אתה משתמש כדי להוריד את הנייר מהקיר אמור להיות מסוגל להסיר את הדבק. בד נוזלי רך יותר בבקבוק ספריי יכול גם לעבוד. רססו אותו, הניחו לו להיספג ואז גרדו אותו בעדינות.

כיצד להסיר דבק משיש ואבן נקבובית אחרת:

מכיוון שאתה לא רוצה להחמיר את זה, אל תנסה לנגב את הדבק. זה פשוט יפיץ את זה. השתמש במטלית נקייה (לא בטישו) כדי לטפטף אותו. השתמש בסבון עדין ומים כדי להתחיל. זה אמור להסיר לפחות חלק ממנו. דברים נוספים שאפשר לנסות הם אבקת טלק – מפזרים אותה ונותנים לספוג את הדבק.

ניתן להשתמש בשמן עדין כמו שמן צמחי כדי להיספג בדבק ואז לטפטף אותו. אם אתה מנסה מסיר דבק מסחרי, וודא שאתה בודק אותו על אזור לא חשוף תחילה כדי לוודא שהוא לא הולך לפגוע בפני השטח של השיש או האבן.

כיצד להסיר דבק ריצוף:

זה בדרך כלל עדיף לעשות עם אקדח חום וקצת שריר. לחמם אותו עם אקדח חום ואז לגרד אותו עם מגרד מוצק טוב.

זהירות בעת שימוש במסירי דבק:

כאשר אתה משתמש בכמה מהתרופות ה"רעילות" יותר כגון אצטון וחלק ממסירי הדבק המסחריים, וודא שאתה משתמש במוצרים אלה באזור מאוורר היטב.Source by MG Jones