כיצד להלבין שיניים קרמיות – הנה מה שאתה צריך לעשות כדי לקבל חיוך לבן יותר בהיר יותר

כיצד להלבין שיניים קרמיות – הנה מה שאתה צריך לעשות כדי לקבל חיוך לבן יותר בהיר יותר

דצמבר 27, 2021 0 By admin

שיניים קרמיות משמשות להחלפת שיניים בסיסיות שנפגעו כדי לגרום להן להיראות טוב יותר. אבל עם הזמן, ציפויים אלה יכולים גם להתבלות בדיוק כמו שיניים אמיתיות. לפעמים, שיניים קרמיות אינן לבנות כמו השיניים המקוריות. אבל העניין, פשוט אין דרך להלבין שיניים קרמיות. כל צבע שקיבלת במקור יישאר זהה, ולא יהיה בהירים בכמה גוונים, לא משנה מה תעשה.

כדאי שתחזור לרופא השיניים שלך ותסביר לו שהשיניים הקרמיות והשיניים המקוריות שלך אינן תואמות באופן שווה ושזה מטריד אותך. לחלק מרופאי השיניים אין שום מושג בטכניקות מתקדמות כיצד להתאים את הדברים האלה. הפכת לקורבן של חוסר היכולת שלהם או חוסר הידע שלהם על טכנולוגיות עדכניות.

בקש ממנו לעשות מחדש את השיניים הקרמיות שלך. הם לא צריכים להישבר מהשיניים שלך. פשוט צריך לסובב אותם מחדש ולהחליף אותם במשהו שדומה לצבע השיניים המקוריות שלך. יתר על כן, חפש רופא שיניים שיש לו יותר ניסיון בדברים האלה כדי שתוכל להיות בטוח שזה ייעשה נכון בפעם השנייה.

אם השיניים המקוריות מחווירות בהשוואה לצבע הבהיר של השיניים הקרמיות, אולי תנסו להלבין את השיניים המקוריות כדי להלבין אותן. במקרה זה, תצטרך ללמוד כיצד להלבין שיניים בניגוד להלבנת שיניים קרמיות. ישנן דרכים רבות כיצד לעשות זאת, למעשה.

אחד מהם הוא צחצוח שיניים בסבלנות עם משחת שיניים על בסיס פרוקסיד. סוג זה של משחת שיניים זמין בקלות בחנויות רבות. כתוב באומץ הלבנה בתווית כדי שלא תתקשה לאתר אותם. משחת שיניים מסוג זה עובדת בדיוק כמו משחת שיניים רגילה, רק שיש לה תכונת הלבנה נוספת כדי להחזיר את השיניים שלך לצבע הלבנבן הטבעי שלה.

כשהיית ילד, השיניים שלך היו לבנות באופן טבעי. מה קרה, אתם יכולים לשאול. ובכן, ציפוי האמייל סביבו נשחק עם הזמן, וחושף גוון כהה יותר בפנים הנקרא דנטין. סיבה נוספת היא שצבע המזון שאתם אוכלים מתחכך על השיניים. אז אם אתה אוהב לעשן ולשתות קפה, יש לך סיכוי גבוה יותר לפתח שיניים שחורות בטווח הארוך.

כדי להתמודד עם השפעות אלו, התחל לאכול יותר ירקות ופירות. סוגי מזונות אלה מכילים השפעות ניקוי ויכולים לשטוף כתמים צהבהבים. שים לב שאתה צריך להפסיק לגמוע כוסות קפה ביום כמו גם סודה. עדיף לשתות חלב במקום זאת מכיוון שהצבע הלבן של החלב הוא דרך טובה לשקם את שיניו לתינוק.Source by Casey Gentles