כיצד להלבין שיניים במיטת השיזוף

כיצד להלבין שיניים במיטת השיזוף

דצמבר 24, 2021 0 By admin

אנשים רבים סובלים מכתמים מביכים או שינוי צבע בשיניים. למרבה המזל, ישנן דרכים רבות להיפטר מכתמים ולהבהיר את השיניים. אחת הטכנולוגיות החדשות ביותר בהלבנת שיניים היא ג'ל המגיב עם קרני UV להסרת כתמים על השיניים. ניתן להשתמש בג'לים הללו במכוני שיזוף כך שתוכלו להשתזף ולהלבין את השיניים בו זמנית. יש הרבה יתרונות וחסרונות לטכנולוגיה החדשה הזו.

איך להלבין שיניים במכון שיזוף

הלבנת שיניים במיטת השיזוף היא מערכת חדשה שהופכת לפופולרית מאוד בקרב אנשים רבים. ערכות הלבנה אלו נמכרות במכוני שיזוף, בתי מרקחת ובאינטרנט. הערכה מכילה שפופרת של מי חמצן או ג'ל קרבמיד מי חמצן, הנמרח על השיניים או עם מברשת או ישירות מהצינור. הערכות עשויות להכיל גם מגש לפה ומחזירי לחיים ושפתיים. כאשר קרני ה-UV פוגעות בשיניים שלך, הן מגיבות עם הג'ל כדי למשוך כתמים מאמייל השן. אתה יכול להשתמש בערכות אלה פעם ביומיים למשך עד חמישה מפגשים במכון השיזוף כדי לראות שיניים לבנות יותר.

היתרונות של הלבנת שיניים במיטת השיזוף

למערכת הלבנה זו יתרונות רבים. ראשית, זה מאוד קל לשימוש. אתה יכול למרוח את הג'ל על השיניים בעצמך תוך דקות ספורות, ואז פשוט לשכב או לעמוד מתחת לנורות UV. בנוסף, הערכות זולות יחסית לערכות הלבנה רבות שנרכשו בחנות ולפרוצדורות של רופאי שיניים. יתרה מכך, ידוע שמערכת זו פועלת במהירות. אנשים רבים מדווחים שהם רואים תוצאות לאחר מספר פגישות בלבד.

חסרונות של הלבנת שיניים במיטת השיזוף

למרות שזה נדיר, יש אנשים שחווים רגישות מוגברת בשיניים לאחר שימוש בערכות הלבנת שיניים לאור UV. יש אנשים שמרגישים גם גירוי בחניכיים. אם אתם חווים את התסמינים הללו, תוכלו פשוט להפסיק את השימוש בג'ל והבעיות בדרך כלל יחלפו תוך מספר ימים.

למי שמחפש דרך קלה ונוחה להלבין את השיניים ולשפר את גוון העור בו זמנית, ערכות להלבנת שיניים באור UV עשויות להיות אופציה טובה. הם פשוטים לשימוש, והוכחו כיעילים ביותר בהסרת כתמים על השיניים. אם תבחרו בג'ל להלבנת שיניים לשימוש במכון השיזוף, וודאו שהוא מאושר על ידי ארגון רשמי לרפואת שיניים.Source by Faith Kaltenbach