כיצד להלבין ביעילות את השיניים מהבית

כיצד להלבין ביעילות את השיניים מהבית

ינואר 4, 2022 0 By admin

אחת ההליכים הקוסמטיים הנפוצים ביותר כיום היא הלבנת שיניים. עם זאת, כמות האנשים שבוחרים לבצע הליך הלבנה מקצועי על השיניים שלהם הולכת ופוחתת ככל שעובר כל יום, שכן כעת אנשים יכולים להלבין את השיניים מהבית תוך דקות ספורות. לא רק שאנשים אלו מסוגלים להגיע לתוצאות דומות להליך מקצועי, הם מסוגלים לחוות תוצאות דומות בשבריר מהמחיר.

רוב האנשים עלי אדמות היו רוצים חיוך לבן מסנוור, אבל מעטים מאוד מאיתנו מוכנים לעשות את מה שנדרש כדי לקבל אותו. שימוש בערכות הלבנה ביתיות כדי להלבין את השיניים שלך הוא הליך פשוט מאוד. יתרה מכך, זה לא יעלה לך הרבה כסף, מה שאומר שאתה יכול לבצע את ההליך מבלי שתצטרך לבזבז את חסכונות החיים שלך.

הלבנת שיניים מהבית

סודה לשתייה: זהו פריט ביתי שבו אתה יכול להשתמש כדי להלבין את השיניים שלך. פשוט ערבבו 3 כפות מי חמצן עם 2 כפות סודה לשתייה, ערבבו אותה עד לקבלת הדבק שלה, ואז החלו אותה על השיניים. יש לשטוף את השיניים ולצחצח אותן שוב עם משחת שיניים רגילה, ואז לבדוק את ההבדל.

זהירות: אין להשתמש בתרופה זו יותר מפעם בשבוע. ודא שלעולם לא תבלע אותו, וגם צחצח שיניים שוב באמצעות משחת השיניים הרגילה שלך.

אתה יכול להשתמש בשיטה זו כדי להלבין ביעילות את השיניים שלך בבית. עם זאת, ישנם מספר אנשים שמתקשים ליצור את הדבק. כתוצאה מכך אולי כדאי לנסות ערכות להלבנת שיניים ביתיות, המכילות נוסחה יעילה ומתקדמת יותר ממה שציינתי למעלה.Source by Uchenna Rodger Ani-Okoye