כיצד להלבין את השד, פי הטבעת, הנרתיק והאזורים הרגישים בבטחה וביעילות

כיצד להלבין את השד, פי הטבעת, הנרתיק והאזורים הרגישים בבטחה וביעילות

דצמבר 31, 2021 0 By admin

אין שתי דרכים לגבי זה. כל אחד מאיתנו רוצה שיהיה לו עור נקי וצלול. יש המעדיפים עור שזוף ויש המעדיפים מראה לבן יותר. ישנם מוצרי הלבנה רבים זמינים כיום, אך אף אחד לא באמת אומר כיצד להלבין שד, פי הטבעת, הנרתיק ואזורים רגישים.

אפשרות אחת לכך היא שימוש בקרם הלבנה. אבל רוב מוצרי ההלבנה מכילים חומר כימי בשם הידרוקינון. כימיקל זה הוכח כקשור למחלות קשות כמו לוקמיה, הפרעות בבלוטת התריס ונזק לכבד. אז, בהחלט לא שווה לנסות.

ייתכנו כימיקלים אחרים אשר עלולים להיות להם תופעות לוואי אחרות וזו הסיבה שאסור להשתמש בהם במיוחד באזורים רגישים. בדומה לכימיקלים הכלולים בקרמים או קרמים להלבנת העור, גם להם יש השפעות שליליות חמורות על העור ובמיוחד על חלקים רגישים אלה.

השורה התחתונה היא שהקרמים או ההלבנה העמוסים בכימיקלים הם בהחלט לא אופציה להבהרת העור. אז איזו ברירה אחרת יש לנו?

תחילה נבין מה שולט בצבע העור. אז נוכל להעריך את הפתרון היחיד והאולטימטיבי לבעיה זו בצורה טובה יותר. צבע העור מווסת על ידי פיגמנט עור הנקרא מלנין. גדול יותר התוכן של פיגמנט זה בעור, העור יהיה כהה יותר. לכן, כדי להלבין את העור, אנחנו צריכים דרך להפחית את תכולת המלנין הטבעית בגוף.

ישנם גורמים נוספים כמו הקרניים המזיקות המגיעות מהשמש המעוררות את ייצור הפיגמנט הזה. לכן, דרישה נוספת תהיה למנוע עודף כזה על ידי הגנה על העור מפני נזק כזה.

שתי הדרישות הללו מתקיימות על ידי שני חומרים טבעיים מדהימים – Extrapone Nutgrass Root ו Phytessence Wakame. Extrapone הוא שורש של צמח בר מהודו. יש לו תכונה של הפחתת תכולת המלנין הטבעית בעור. אז זה עוזר להלבין את העור ולשמור אותו לבן תמיד.

Phytessence Wakame היא אצות ים מיפן. יש לו את התכונה ליצור שכבת הגנה מסביב לעור ובכך מגן על העור מכל נזק שנגרם עקב קרני ה-UV המגיעות מהשמש. זה עוזר בבלימת נזק נוסף לעור וגם מזין ומצעיר את העור כדי לעזור לו להתאושש מהנזק שכבר נגרם.

חומרים אלו הם טבעיים ולכן אין שאלה של תופעות לוואי כלשהן. זה הופך אותם לתשובה הטובה ביותר לשאלה כיצד להלבין שד, פי הטבעת, הנרתיק ואזורים רגישים. הם טבעיים, ולכן בטוחים ויעילים. נסה קרמים טבעיים המכילים מרכיבים כל כך עוצמתיים ותרגיש את ההבדל. אתה יכול לבחור לנסות קרם אחד כזה המומלץ באתר שלי למטה.Source by Frank Langella