כיצד להיפטר משמן סלט על השטיח שלך

כיצד להיפטר משמן סלט על השטיח שלך

פברואר 15, 2022 0 By admin

אכילת סלטים יכולה להיות אופציה בריאה מאוד ובהחלט תהיה לה הרבה יתרונות עבור הגוף שלך. הוא מזין, מלא בויטמינים, והוא גם די טעים. אתה יכול גם לגוון עם סלטים מכיוון שיש הרבה רטבים ושמנים שונים שבהם אתה יכול להשתמש כדי להפוך את זה אפילו יותר טעים.

אבל בעוד שהרטבים והשמנים האלה יכולים לשפר את הסלט שלך, זה יכול להשאיר כתם גדול ומכוער על השטיח שלך אם אתה לא זהיר ושופך אותו בטעות על משטח השטיח. שמני סלט עלולים להשאיר סימן בולט ולהפוך את השטיח שלכם ללא היגייני אם לא מנקים אותו כראוי, לכן כדאי לנקוט בצעדים הנכונים לטפל בו בהתאם. הנה כמה עצות שימושיות שתוכלו להשתמש בהן כדי להשיג את כתמי שמן הסלט על השטיח שלכם.

ראשית, עליך להיפטר מכל חלקיקי המזון העודפים שאולי נשפכת יחד עם הסלט. השתמשו באצבעותיכם כדי להסיר בזהירות את חלקיקי המזון המוצקים ועבור השמן העודף, תוכלו להשתמש במגבת נייר או מטלית לבנה נקייה כדי לספוג אותו מסיבי השטיח.

כעת, לאחר שפיניתם את האזור, המשימה הבאה שעליכם לעשות היא להיפטר מכתם שמן הסלט שנמצא על השטיח. לשם כך, תצטרך למרוח מעט אלכוהול איזופרופיל על צמר גפן ולאחר מכן להשתמש בזה כדי לטבול את האזור המוכתם. זה יעזור בפירוק הכתם להסרה קלה יותר.

לאחר מכן, קבל כמות קטנה של חומר ניקוי כביסה שאינו מלבין, בערך 1/4 כפית, ולאחר מכן ערבב את זה עם 3/4 ליטר מים. הנח את תמיסת הניקוי של חומר הניקוי בתוך מיכל ולאחר מכן השתמש בחלק ממנו על הכתם. הניחו לכתם להיספג בתמיסת הניקוי למשך כחמש דקות לפני שתעברו לשלב הבא.

נקו את האזור המוכתם שוב ושוב באמצעות מטלית לבנה נקייה. פעולה זו תסייע בהעברת הכתם מסיבי השטיח ואל משטח הבד. לאחר מספר ניסיונות תוכלו להיפטר ממנו לחלוטין.

לשלב האחרון, שטפו את האזור שזה עתה ניקיתם עם מעט מים כדי להסיר את השאריות. לאחר מכן, ייבש אותו באמצעות כמה מגבות נקיות לפני השימוש בשטיח שוב.

ניקוי שמני סלט מהשטיח הוא לא כל כך קשה כל עוד אתה יודע מה אתה עושה. במקרה שיש לך בעיה זו בבית, פשוט עקוב אחר ההוראות למעלה ולהיפרד מכתמי שמן הסלט על השטיח שלך.Source by John Sellaney