כיצד להיפטר מחרקי מים מבריכת השחייה שלך

כיצד להיפטר מחרקי מים מבריכת השחייה שלך

פברואר 16, 2022 0 By admin

חם להיפטר מחרקי מים

שניים מהחרקים הנפוצים ביותר בבריכה שלך הם השחיין האחורי וסירת המים. מזיקים אלה נמצאים בחרק המים המסווגים לפי הסדר Hemiptera. החרקים בדרך כלל אינם מזיקים לבני אדם, אם כי השחיין האחורי בפרט יכול לתת נשיכה כואבת. למרות שרוב החרקים ניזונים מאצות, השחיין האחורי ניזון משייטת המים כמו גם מחרקים אחרים. אף אחד מהחרקים לא יכול לחיות מחוץ למים לפרקי זמן ארוכים, ולכן היפטרות מאספקת המזון ומקומות הקינון שלהם ימנע מהחרקים לחיות בבריכה.

כדי להיפטר מחרקי מים, תקפו את אורח חייהם. טיפולי כלור והלם אינם יעילים בהריגתם או בשליטה באוכלוסייתם. כדי לחסל אותם, יש להבין אותם טוב יותר ואת הסביבה המועדפת עליהם.

סירות מים הם חרקים בצורת אליפסה שאינם נושכים. מקור המזון שלהם הוא אצות ויצורים מימיים זעירים, הם אוכלים זחלי יתושים ונוטים לאכול חיות מים קטנות.

לשחיינים גב יש מבנה גוף יעיל והם נושכים (כואב כמו זבוב סוס), השחיין האחורי יגיע אל פני השטח כדי לקבל אוויר, אספקה ​​שלו הם נושאים איתם מתחת לכנפיים ובין השערות העדינות המכסות את החלק התחתון של הגוף.

  • גם אנשי סירות מים וגם שחייני גב יכולים לטוס.
  • שניהם מטילים ביצים בצמחייה תת-מימית, במקרה של בריכות שחייה, "אצות".
  • ניתן למצוא את שניהם בבוץ בתחתית נחלים, בריכות ובריכות.
  • שניהם צריכים לעלות לאוויר, אם תחזיק אותם מתחת למים הם יטבעו
  • סירת מים שוחה צד ימין למעלה; שחייני גב שוחים הפוך

הדרך היחידה להיפטר מהם היא לקחת מהם את אספקת המזון, לשוחרי המים את האצות שלה, לשחיינים האחוריים של פשפשי המים האחרים שלה, כמו סירות מים או חיפושיות מים. הצעד הראשון הוא כמובן לאזן את כימיית המים שלך, לשפשף את האצות מהצדדים והתחתיות של הבריכה, ואז להוסיף אקונומיקה או מי חמצן כדי לחמצן את האצות. ללא אצות בבריכה, החרקים לא יכולים ולא יטילו את הביצים שלהם! קוטלי אצות נחושת, קוטלי אצות פוליקוואט או מערכות יינון נחושת הם האמצעים היעילים ביותר לשליטה באצות. אם אין אצות, אז פשפשי המים לא יישארו.

אם אתה גר באזור עם השקיה או אזורי מים עומדים, פשפשי מים יכולים לנדוד. לא רק שהם יכולים לעוף, הם יכולים לזחול. על ידי הוספת בורקס מסביב לסיפון הבריכה, זה מפחית את הסיכוי של חרקים לזחול מתעלה או שלולית לתוך בריכת השחייה שלך. אבל זכרו, הם יכולים לעוף. זו הסיבה שחשוב איזון נכון של כימיית המים שלך. כשהם יבואו לבריכה שלך ויראו שאין מה לאכול, הם יעזבו.

אם הבריכה שלך אכן מתרחקת ממך ואתה מוצא פשפשי מים בבריכה שלך, אז הנה טיפול פשוט. בלילה הקפד לכבות את כל האורות החיצוניים המקיפים את הבריכה שלך. הצב זרקור בקצה העמוק הזורח לתוך הבריכה שלך. הוסף 2 או 3 כפיות של סבון כלים נוזלי לבריכה שבה אור הזרקורים מאיר. פשפשי המים יעלו לאוויר וימשכו אל האור. הסבון יצור מחסום הגנה על פני השטח שפשפשי המים לא יכולים לחדור אליו ויטבעו. פשוט קח אותם למחרת בבוקר.

קראתי בפורומים מסוימים של מותג BioGuard Back-Up קוטל אצות נוטה לעבוד היטב ופועל במהירות. זה לא חומר הדברה בשום אופן, עם זאת, ישנם דיווחים על חרקים שמתו 24 שעות לאחר הטיפול.

תקציר – להיות פרואקטיבי ושמירה על כימיית המים שלך היא הדרך היעילה ביותר להרחיק את חיידקי המים מהבריכה שלך. כאשר אוכלוסייה מתבססת, ניתן להשתמש בטיפול בסבון כלים נוזלי או בקוטל אצות Back-Up. מוצרים מבוססי נחושת הם חלק מהאמצעים היעילים ביותר למניעה/שליטה באצות.Source by Steve McCune