כדורים להלבנת עור – האם הם באמת יכולים לעבוד?

כדורים להלבנת עור – האם הם באמת יכולים לעבוד?

פברואר 25, 2022 0 By admin

כדורים להלבנת עור – האם משהו פשוט ונוח כמו כדור או טבליה באמת יכול לתת לך את תוצאת הבהרת העור שאתה רוצה? זה נשמע כמעט טוב מכדי להיות אמיתי אבל אולי הם באמת עובדים? במאמר זה אבדוק האם הם באמת עובדים. אני אגיד לך מהן הכדורים האלה, איך הם פועלים ואיזו תוצאה אתה יכול לצפות להשיג. בואו נסתכל מקרוב עכשיו.

מהן גלולות להלבנת עור וכיצד הן פועלות?

ברור שהם נועדו להבהיר את מראה העור שלך. אנשים רוצים להשיג זאת ממגוון סיבות וישנן שיטות טיפול רבות זמינות, כולל גלולות.

אין סוג אחד של גלולות הלבנה זמין בשוק. יש כמה וכל אחד עובד בצורה אחרת. בואו נסתכל על אלה עכשיו.

גלולות גלוטתיון

כדורים אלו אמורים לפעול על ידי חסימת טירוזינאז שהוא אנזים חשוב הנחוץ לייצור המלנין בעור שלנו כלומר ללא אנזים זה, לא ניתן להשתזף. כאשר ביונסה הופיעה במגזין Vanity Fair עם עור בהיר יותר באופן קיצוני, השמועה הייתה שהיא השתמשה בכדורי גלוטתיון כדי להשיג את המראה החדש שלה, אם כי יש הטוענים שהתצלום השתנה דיגיטלית. אז, הם עובדים?

אתה אמור לקחת את הכדורים האלה לפחות חודשיים עד שלושה כדי לתת לגוף שלך הזדמנות להפחית את ייצור המלנין הטבעי שלו. עם זאת, אנשים רבים הנוטלים גלולות אלו מדווחים כי הם אינם פועלים. יש רופאים שחושבים שתוספת עם גלולות תעשה כל שינוי משמעותי ברמות הגלוטתיון בגופך ושרובו עדיין מיוצר בתאים שלך. ייתכן שהסיבה לכך היא שאף אחד מהם לא נספג בזמן שהוא עובר דרך מערכת העיכול שלך ולבסוף מופרש. עם זאת, יש אנשים שמקבלים זריקות גלוטתיון במקום, אשר אמורות לתת תוצאה טובה.

תוספי NAC

תוספי NAC (N-Acetyl Cysteine) הם הסוג העיקרי האחר של גלולות להלבנת עור הקיימים בשוק. NAC הוא חומר מוקוליטי שיש לו מזמן מגוון רחב של שימושים רפואיים, אך לאחרונה נמצא כיעיל בשינוי מראה קוסמטי.

NAC הוא מבשר לגלוטתיון ולכן כאשר הוא נבלע הוא פועל להגדלת מאגרי הגלוטתיון הקיימים בגוף ולהעלות את הרמות הכוללות שלהם. לכן, ייצור המלנין מצטמצם וככל שיוצרות שכבות עור חדשות הן מקבלות בהדרגה מראה בהיר יותר.

בניגוד לגלולות גלוטתיון, ניסויים קליניים הראו ככל הנראה ש-NAC אכן מגביר את רמות הגלוטתיון התוך תאי. בפועל, אנשים רבים מדווחים גם על תוצאות מצוינות עם תוספי מזון אלו.

סוגים אחרים של גלולות

ויטמין C נמכר לפעמים (לעיתים קרובות ללא מצפון) כמלבין עור. זה מתווסף לעתים קרובות לגלולות גלוטתיון מאותה סיבה. הוא אינו מלבין את העור אך עשוי להפוך אותו לחלק ורך יותר במראהו, ובכך נותן אשליה של מלבין עדין כאשר הוא אינו דומה.

יש עוד הרבה הונאות דומות כאלה בחוץ ואתה צריך להיות ערני. בדוק תמיד את התווית ותחקור את מי שמנסה למכור לך את הכדורים. דרשו לראות המלצות ושפטו בעצמכם אם הן אמיתיות או לא. למרות שחלק מהכדורים שם בחוץ אכן עובדים, יש עוד הרבה כדורים שמתחפשים לדבר האמיתי כשלמעשה הם לא מהסוג הזה.Source by Linda Stoddart