יתרונות סבון אנטיבקטריאלי של בית חולים

יתרונות סבון אנטיבקטריאלי של בית חולים

ינואר 2, 2022 0 By admin

מהו סבון אנטיבקטריאלי של בית חולים? זהו אחד ממוצרי הניקוי המשמשים את הצרכנים והצוות בבתי חולים שיש להם חומרים כימיים אנטיבקטריאליים המחסלים חיידקים, אך הם אינם הורגים וירוסים. טריקלוזן הוא מרכיב נפוץ ברוב הסבונים הנוזליים, הידיים והגוף. חלק מהמחקרים הגיעו למסקנה שכאשר אתה פשוט שוטף את הידיים ביסודיות עם סבון רגיל, החיידקים מצטמצמים מספיק. אבל מחקרים נרחבים יותר הראו כי סבון אנטיבקטריאלי של בתי חולים מסיר יותר חיידקים מאשר רק על ידי כביסה במים ובסבון רגיל. ובתי חולים לא יכולים להרשות לעצמם לתת לחיידקים להשתולל במחלקות שלהם. סבון אנטי-מיקרוביאלי ושטיפת ידיים תכופה הם המפתחות להפחתת זיהומים חיידקיים.

סבון אנטיבקטריאלי של בית חולים חשוב מאוד בשליטה על התפשטות חיידקים בבתי חולים ומפחית את הסיכון לחלות בזיהום. היתרון של שטיפת ידיים באמצעות סבון אנטיבקטריאלי הוכח במיילדות, בחדרי ניתוח, ביחידות לטיפול נמרץ ובמשרדי רופא וכן בכל תחום בריאות. שטיפת ידיים הוכחה כיעילה במניעת זיהומים נפוצים כאלה בילדים קטנים בבית ובבית הספר.

מתי הזמן המתאים לשטוף ידיים? יש ללמד ילדים ומבוגרים גם לשטוף ידיים ברגעים קריטיים. עליהם לשטוף ידיים לאחר החלפת חיתול, לפני אכילה וטיפול במזון, לפני האכלת ילדים ועשיית צרכים. זכור לשטוף לא רק עם מים אלא עם סבון אנטיבקטריאלי של בית חולים וזה לוקח בערך 15 עד 20 שניות לעשות את זה. האם אתה יודע שכביסה עם אדמה ומים יעילה יותר מכביסה רק במים בלבד?

סבון אנטי מיקרוביאלי של בית חולים יעיל יותר בהפחתת זיהומים על ידי אורגניזמים מסוימים. סבון הורג חיידקים יכול להיפטר ולהרוג הרבה מהחיידקים החיים בדרך כלל על העור שלנו ויכול להגן עלינו מפני הידבקות והפצת זיהום.

רופאים ואחיות משתמשים בסבון אנטיבקטריאלי של בית חולים אפילו בבתיהם ומלמדים את ילדיהם לשטוף ידיים באופן קבוע עם סבונים נוזליים אנטיבקטריאליים וחומרי חיטוי מידיים. כשהם ילמדו את ילדיהם לשטוף את ידיהם ביעילות, במיוחד עם סבון אנטיבקטריאלי של בית חולים, יהיו להם פחות ביקורים אצל הרופא שלהם. הורים יחסכו בתרופות ובביקורי רופאים כשהילדים שלהם בריאים. ילדים לא יצטרכו להחמיץ בית ספר ולא לחלות כל כך הרבה. בבתי ספר ובתי חולים עם תוכניות שטיפת ידיים קבועות יש פחות מקרים של זיהומים אצל תלמידים, חולים וצוות בית החולים.

החוקרים גילו שחיידקים מהידיים של אנשים לא השתנו באופן כללי בשנים האחרונות. אבל אומרים שלאנשי מקצוע בתחום הבריאות בהשוואה לאוכלוסייה הכללית יש פחות חיידקים. זה כנראה בגלל שהם שמים לב יותר לשטוף ידיים באופן קבוע מאשר לנו ומשתמשים בסבונים אנטיבקטריאליים של בית חולים בעבודה ובבתים שלהם.

איך לשטוף ידיים:

ראשית עליך להרטיב את הידיים במים חמימים. אם אין מים חמים אז מי ברז יתאים. לאחר מכן מרחו על הידיים סבון נוזלי אנטיבקטריאלי של בית חולים ואל תכניסו את הידיים מתחת למים הזורמים עדיין. תן לפחות 20 שניות של שפשוף הידיים עם סבון אנטיבקטריאלי של בית החולים. לאחר מכן שטפו מתחת למים הזורמים.

Rydoexpress מחזיקה במלאי את המותגים העיקריים של סבון אנטיבקטריאלי בשוק כיום כולל Gojo, Kimberly Clark, Kimcare, Johnson Diversey, Lever 2000, Dial, Colgate Palmolive, Softsoap, Lurosep ועוד.Source by Eric Kampel