יתרונות וחסרונות של סבונים נוזליים

יתרונות וחסרונות של סבונים נוזליים

דצמבר 23, 2021 0 By admin

כיום, התפשטות החיידקים גדלה מאוד. זו הסיבה שהחשיבות לשטוף ידיים בצורה יסודית יותר עם חומרי ניקוי נוספים מודגשת.

בחירה אחת שנראית פופולרית היא סוג חדש יותר של סבון, המכונה סבון ידיים נוזלי. הוא טוב בטיפול בלכלוך וחיידקים אך ידוע כגורם נזק לעור.

סבונים אלה מסירים לחות מהעור כשאתה שוטף איתם. אנשים מודעים ליופי, שמודאגים מכך, הובילו למסקנה שחלק מהמותגים מכילים סילוק חיידקים וכן חומרי לחות שטובים לעור.

הסבונים האלה מגיעים במגוון ניחוחות וצבעים, כך שהם טובים יותר מסבון בר אבל לא טובים יותר מהסבון הנוזלי הקצף החדש. לסבוני קצף יש קרם לחות נוסף וזה מה שהופך אותם לטובים יותר מהסבונים הנוזליים הרגילים.

לסבונים אלו ניחוחות טובים יותר, רמות PH נמוכות יותר ויכולות לחימה נגד חיידקים, מה שהופך אותם לבחירה טובה יותר לשטיפת ידיים. וזו יכולה להיות הסיבה שרוב האנשים בוחרים בהם על פני חפיסת הסבון הישנה שלהם.

אלוורה נוספה גם לקו הסבונים החדש הזה. רכיב זה הוא דרך טבעית לתקן את העור ולכן חלק מהמותגים משתמשים בזה במוצרים שלהם בשל ההשפעות הגדולות שיש לו על העור.

לסבונים אלו נוספו חמאת שיאה ורכיבים אנטיבקטריאליים המשרתים את האינטרסים של מודעי היופי והעוסקים בענייני בריאות. חמאת שיאה ידועה כשומרת על גמישות העור מה ששומר עליה יפה באופן טבעי.

עם כל זה נאמר, אתה יכול לראות מדוע סבון נוזלי הוא הבחירה הטובה יותר. סבון נוזלי הוא קצת יותר נוח גם מסבון בר. ילדים קטנים יכולים להשתמש בו ללא כל עזרה ועדיין להילחם ביעילות בחיידקים המפיצים מחלות.Source by Robert Shorn