יתרונות וחסרונות של הלבנת שיניים

יתרונות וחסרונות של הלבנת שיניים

פברואר 11, 2022 0 By admin

כולם רוצים חיוך לבן ובהיר יותר. מי לא? ואדם שמשתוקק להגיע לחיוך מושלם מוכן להוציא אלפי דולרים ולסבול את הטיפול למען חיוך לבן וזוהר יותר. התגמולים גדולים. אתה נעשה יותר אטרקטיבי. אתה מקבל יותר ביטחון. אתה מפתח הרגלי היגייני פה בריאים יותר. אבל יש גם חסרונות כמו עלויות גבוהות ותמיד כדאי לדון במספר היתרונות והחסרונות.

יתרונות:

לשיפור המראה. זו המטרה העיקרית של כל אדם שרוצה להלבין את שיניו. קשור תמיד ליופי ולאורח חיים בריא, מערכת שיניים לבנה ומוארת יותר נחשקת מאוד בעולם המודע לתדמית הזה. אם יש לך שיניים לבנות יותר, אתה נוטה לחייך לעתים קרובות יותר כי יש לך יותר ביטחון.

כמו כן, חיוך לבן יותר מוריד את תשומת הלב מכל קמטים או חוסר שלמות בפנים ואל החיוך המנצח הזה.

ולא אבל בהחלט לא הפחות, סט של שיניים לבנות יותר נותן לך מראה ידידותי יותר מאשר כאשר השיניים שלך היו דהוי או מוכתם.

חסרונות:

הליכי הלבנת שיניים יעילים מאוד אך ישנם גם חסרונות כמו שיניים כואבות או חניכיים הנובעים מטיפול ההלבנה. זה רק לטווח קצר מכיוון שכאשר מפסיקים את ההלבנה, הפצע נעלם. זה קורה לחולים הרגישים לכימיקל ההלבנה. בקש מרופא השיניים שלך כל תמיסת הלבנה חלופית שאינך אלרגי אליה.

מחקרים קליניים הראו שהלבנת שיניים יעילה ליותר מ-78 אחוזים מכלל החולים שעברו הליך מסוים. אבל עבור אלה שהלבנה לא עבדה בגלל מצב של שינוי צבע חמור יותר, אפשרויות אחרות אולי חזקות יותר. בחירה טובה, אם כי יקרה יותר, הם פורנירים או כתרים.

ישנם גם מטופלים שחווים אי נוחות בלבישת קרן הפה בהליך הלבנת מגש בהתאמה אישית. זה קורה בדרך כלל כאשר המגש אינו מיושר בצורה מושלמת עם השיניים. אתה צריך להתקשר לרופא השיניים שלך ולבקש ממנו ליצור התאמות לתבנית כך שהיא תחזיק את השיניים שלך בחוזקה ובנוחות.

הלבנת מגש בהתאמה אישית

קיים הליך הלבנת שיניים בבית שבו מגש מותאם אישית לשיניים שלך. טביעת שיניים נלקחת מהפה כמו שהיית עושה בעת קבלת שיניים תותבות ונוצר מגש בהתאמה אישית עבורך לקחת הביתה וללבוש לפרק זמן מסוים. לפני הלבישה, ממלאים את המגש בג'ל הלבנה. משך זמן הלבישה של המגש תלוי בעוצמת הג'ל ובצורכי ההלבנה שלך. מכיוון שהליך זה נוח יותר ועולה פחות, זהו ההליך המועדף על רוב האנשים.

התוצאות ניכרות תוך מספר ימים, אך ההשפעה המלאה של הלבנת שיניים נמשכת כשבוע עד שבועיים. הלבנת מגש אשוחית בהתאמה אישית משמשת לעתים קרובות יותר יחד עם הלבנת שיניים בלייזר במשרד במיוחד עבור אנשים שיש להם שינוי צבע חמור בשיניים.Source by Michael Colucci