יצירת תדמית מקצועית לעסק הקייטרינג שלך

יצירת תדמית מקצועית לעסק הקייטרינג שלך

פברואר 10, 2022 0 By admin

קייטרינג יכול להיות תעשייה מאוד תחרותית כי לא חסרים קייטרינג. עם זאת, מצד שני ישנם רבים שאינם עומדים במבחן הזמן. ניתן לייחס זאת מסיבות רבות כמו שעות ארוכות, עבודה קשה בסופי שבוע, איכות הארוחות מתדרדרת ועומס עבודה עצום. קייטרינג יכול להצליח אם המודל העסקי שלהם מתוכנן ומבוצע היטב.

אחד הגורמים החשובים שעוזרים לקייטרינג להשיג עסקים חדשים מפה לאוזן ועסקים חוזרים הוא זה של יצירת תדמית מקצועית. קייטרינג עוסק במזון וציוד הסעדה כך שהם צפויים להיות בעלי כישורי ארגון ללא רבב ונוהלי היגיינה ללא דופי. בגדי שף ומדי צוות יוצרים תדמית מסודרת של חברת הקייטרינג. צוות שלובשים מדים ושפים שלובשים מעילי שף וכובעים ייראו מקצועיים. בגדי השף מעוצבים בגזרה מסודרת, חומר חזק (בדרך כלל כותנה) ובצבע לבן כדי להצביע על ניקיון או שחור כדי להצביע על תחכום.

המלצרים יכולים ללבוש סינר טוקסידו. הגזרה ייחודית עם צווארון V נמוך שמתחבר כ-halterneck מעל הכתפיים. העיצוב שחור שנראה מתוחכם ויתאים במיוחד לקבלת פנים לחתונה.

צוות המטבח יכול ללבוש סינרי סינר מלאים. לסינרים אלו גזרה מחמיאה וכיסים מעוקלים. הסטיילינג האלגנטי הזה עם כל צוות המטבח לובש את אותו הסינר ייצור מראה אחיד. אם הלקוח שלך ייכנס למטבח הוא יראה צוות שעובד יחד כאחדות. כדי למנוע מכל שערות תועים למצוא את דרכן לאוכל, כובע שף או כובע גולגולת יתחברו לתדמית המקצועית ויש להם מטרה.

השפים צריכים בדרך כלל להתבלט שכן הם אלו שאחראים על המטבח. ז'קט שף בסיסי עם שרוולים ארוכים נראה מקצועי ומסודר. יש לך אפשרות לבחור ז'קט שחור או לבן. אם אתה רוצה להיצמד למדים השחורים, אז מעיל שף שחור יהיה מושלם. לחלופין, אם אתה רוצה שהשף יהיה מובחן בין צוות המטבח והמלצרים, אז מעיל שף לבן יהיה אידיאלי. לבסוף, לשף צריך להיות כובע שף כדי להשלים את התדמית המקצועית.

כקייטרינג שרוצה להגדיל את העסקים שלו, אתה צריך לא רק להכין את האוכל הטוב ביותר בסביבה עם הטובים ביותר ציוד קייטרינג אבל הצוות שלך גם צריך להראות את החלק ואתה חייב להציע את שירות הלקוחות הטוב ביותר.Source by Stana Peete