טעויות נפוצות בתהליך ייצור סבון

טעויות נפוצות בתהליך ייצור סבון

ינואר 17, 2022 0 By admin

תהליך הכנת הסבון הראשון שלך לא תמיד נותן לך את התוצאות שאתה מחפש. אצווה הרוסה של סבון פירושה גם אובדן זמן, כסף ובעיקר, המרכיבים. ביצוע בדיקה לפני שתמשיך בהכנת הסבון שלך עוזר מאוד. בדיוק כמו כל פעילות, הכנת סבון טבעי היא שיטת ניסוי וטעייה.

להלן רשימה של כמה טעויות נפוצות בתהליך ייצור הסבון.

1. הכנת אצווה ענקית של סבון. בעסקים, המוטו הוא להתחיל בקטן, לחשוב בגדול. זה נכון גם לתהליך ייצור הסבון שלך. תמיד יש סיכוי שהמתכון שמעולם לא השתמשת בו יכול ליצור בעיות עם אצווה הסבון שלך. לכן אם אתה מכין אצווה ענקית, רבים מהמרכיבים האלה יבזבזו. נסה להשתמש בשני קילו כגודל בדיקה בטוח. אם זה עובד, אז יש סיכוי גבוה יותר שהאצווה הגדולה יותר שלך תצא מושלמת.

2. שינוי מספר מרכיבים. התנסות עם מרכיבים בתהליך ייצור הסבון טובה ככל שמתקדמים בפעילות. עם זאת בהתחלה, עדיף שתשתמש במתכון שנוסה ובדוק. הימנע מלהחליף יותר ממרכיב אחד בכל פעם במתכון אם אינך יודע מה כל מרכיב יוסיף או ייקח מהסבון.

3. הכנסת יותר מדי מרכיבים נוספים. הכנת סבון היא אכן פעילות מהנה וכאשר אתה מתמצא בתהליך, אתה לא יכול שלא לנסות להתנסות במרכיבים. אתה חופשי להוסיף כל ניחוח שתבחר; תוספים כגון שמן זית, שמנים אתריים, נתרן הידרוקסיד וצביעה. עם זאת, לפעמים, הוספת יותר מדי מרכיבים עלולה להפוך לאסון, מכיוון שהיא עלולה להרוס לחלוטין את הסבון שלך. לדוגמה, אם אתה משתמש יותר מדי ניחוח בסבון שלך, הניחוח ידלל את המוצר ואי אפשר יהיה לתקן את הנזק.

4. חוסר סבלנות. תהליך ייצור הסבון אינו מסתיים תוך שעה לאחר סיום הסבונים. סבון הוא הטוב ביותר כאשר אתה נותן מספיק זמן לתכשירים לשבת. מרכיבים טבעיים עשויים לקחת כמה חודשים אם הם לא משולבים בטמפרטורה הנכונה. אתה יכול לסמן את הסבון שלך לפי אצווה ומספר ולבדוק מדי פעם כדי לוודא שהם עדיין יציבים. שימו לב כמה זמן הניחוח נמשך ובדקו אם הסבון שלכם מתכווץ מהעטיפה.

5. לא לרשום הוראות הכנת סבון. ככל שתכינו יותר סבון, היסודות יתחילו להיות פשוטים מאוד ותוכלו לעשות זאת באופן אוטומטי. עם זאת, אל תחשוב שאתה יכול לזכור הכל, במיוחד כאשר אתה מתחיל לייצר סוגים רבים ושונים של סבונים. רשום את זה ושמור יומן שאתה יכול לבדוק מדי פעם. אולי אפילו תרצה להפריד את העבודה שלך לקטגוריות שונות כמו סבון נוזלי או מוצק, בין אם השתמשת בתהליך חם ואפילו לערוך רשימות של אספקת הסבון שלך. אחרי הכל, הכנת סבון היא לא הפעילות היחידה שעושים בבית. בדרך זו, יהיה לך משאב פנטסטי, שתוכל להפנות אליו בכל עת שתזדקק לו.

6. הכנסת ניחוח ללא בדיקה. לעתים קרובות אתה מבצע שינויים במתכון הסבון שלך ובעיקר בניחוח. שמני ריח הם רק היבט אחד של המרכיבים הבסיסיים של הסבון שלך והתנסות בהם יכולה להיות מהנה מאוד. עם זאת, אם אינך בטוח מה הניחוח יכול לעשות לסבון שלך, עדיף לבדוק אותו קודם. בדוק את שמן הניחוח בכמות קטנה של סבון לפני שתחליט להוסיף אותו לאצווה הגדולה יותר. שמנים אתריים יקרים אך מספקים ריח יפה לסבון הטבעי שלך, אז היזהר ואל תשכח לשמור הוראות לעצמך. בקרוב יהיו לך כמה סבונים נהדרים שלא רק ריח נפלא, אלא גם יספקו טיפול יעיל לעור.Source by Skye Cullen