טעויות ניקוי מטבח שאתה כנראה אשם בהן

טעויות ניקוי מטבח שאתה כנראה אשם בהן

דצמבר 31, 2021 0 By admin

כפי שהוא נקרא הלב והנשמה של הבית שלך, המטבח זקוק לתשומת לב מתמדת של ניקיון. אין דרך אחרת לעקוף את זה, שכן זה המקום שבו אתה מכין את האוכל שלך ולכן דרישות ההיגיינה הכלליות גבוהות יותר.

עם זאת, גם כאשר אתה מאחל את הטוב ביותר עבור המטבח שלך, אתה יכול לעשות כמה טעויות המהווה כישלון לכוונות הטובות ביותר שלך עבור החדר הזה. חיוני לזהות אותם ולנסות למנוע אותם בפעם הבאה שתגיעו לניקוי:

אתה מדלג על ידיות ניקוי וידיות – זה רק נורמלי למקד את תשומת הלב שלך על משטחי המטבח שכן אלה תופסים את מירב החלל בחדר. עם זאת, אסור לשכוח לנגב את כל הידיות והידיות. מכיוון שמדובר באזורים בהם נוגעים לעיתים קרובות מבלי לשטוף ידיים, חשוב לנקות ולחטא אותם כראוי. נגב אותם בתמיסה אנטיבקטריאלית כדי להגביל את העברת החיידקים. אל תשכח את כפתורי המיקרוגל ואת ידיות המכשירים הקטנים.

אתה נאבק עם בקבוקים וצנצנות – ניקוי בקבוקים וצנצנות שונות יכול להיות כאב אמיתי כאשר כל מה שיש לך זה ספוג. עם זאת, יש דרך קלה להתמודד עם העבודה עם אורז. הכניסו כמות קטנה של אורז לבקבוק/צנצנת, הוסיפו מעט נוזל כביסה ומלאו במים חמימים. מניחים את המכסה ומנערים אותו היטב. אורז משמש כחומר שוחק, ומגיע לכל המקומות שהספוג שלך לא מצליח להגיע אליהם.

אתם מדלגים על ניקוי קולט האדים – 'מחוץ לעין, מחוץ למוח' חל במלוא העוצמה בכל הנוגע לניקוי קולט האדים. גם אם אתם לא חובבי בישול, יצטבר שם אבק. זכור כי פריט זה שואב את עודפי השומן מאדי הבישול. עם הזמן הוא נסתם. בדוק עם היצרן שלך כיצד לטפל בפריט זה בצורה הטובה ביותר.

אתה לא מנקה קרשי חיתוך – לוחות עץ הופכים במהירות לאיסוף של אינספור חיידקים וחיידקים. כביסה פשוטה לא תעזור, שכן שאריות מזון נוטות לחלחל לתוך גרגר העץ ובכך לתרום לצמיחת חיידקים. אפשר להשתמש במלח על הלוח ולחטא אותם על ידי שפשוף חצי לימון.

אתם לא לובשים כפפות – שימוש בכימיקלים שונים ברחבי המטבח, בין אם זה לניקוי החדר או שטיפת הכלים גובה מחיר מהידיים. הימנע מבעיות עור פשוט על ידי לבישת כפפות. זה לוקח רק שנייה ללבוש אותם. אתה יכול להשתמש בכפפות רב שימושיות, כך שאתה לא צריך לדאוג להוצאות קבועות.

אתה מעמיס על המדיח – אל תחשוב שלהעמיס על המדיח זה דבר חכם לעשות, גם אם זה מרגיש שזה חוסך לך קצת זמן. כך הכלים לא ייצאו נקיים כמו שהייתם רוצים. הנחת כפיות לסירוגין עם ידיות למעלה ולמטה לניקוי יסודי.

אתה משתמש בספוג בודד לכל המשימות – חיידקים ממשטחים נוטים להיצמד לספוג שאתה משתמש בו לניקוי. לכן כדאי להחזיק מספר ספוגים בסביבה כדי למנוע זיהום צולב.

עכשיו כשאתה יודע איך להתייחס לניקיון המטבח שלך, כנס לזה. הימנעות מהטעויות המתוארות תקל עליך את העבודה.Source by James Liam