טיפים על ליטוש אבזמי חגורת פליז

טיפים על ליטוש אבזמי חגורת פליז

פברואר 16, 2022 0 By admin

פליז היא המתכת הנפוצה ביותר בשימוש ביצירת אבזמי חגורה. זה בגלל שהוא חזק, גמיש ודומה לזהב מבחינת צבעו. עם זאת, למרות התכונות שלה, מתכת פליז יכולה להיות מוכתמת בקלות. אולי שמתם לב שהאביזר שלכם לא מבריק כמו שהיה קודם. זאת בשל הכתמות המצטברות על פני השטח. מכאן שיש צורך בליטוש מעת לעת. הנה כמה טיפים על ליטוש אבזם חגורת פליז בעצמך.

למרוח קטשופ. יש ראיות חזקות שקטשופ יכול לעזור להבריק אבזמי פליז. השפריץ כמות מספקת של קטשופ לתוך אבזם מתכת הפליז שלך ושפשף אותו. הסר את עודפי הקטשופ עם מים או מטלית לחה.

השתמש במים קרים בכביסה או שטיפה. אם תחליט להפעיל את אבזם חגורת הפליז שלך לתוך מים, עדיף להשתמש במים קרים במקום חמים. מים קרים מפחיתים את האפשרות להרוס את ציפוי הלכה על האבזם שלך.

בשימוש בחומר ניקוי. יש לדלל תמיד חומר ניקוי במים ולעולם לא למרוח אותו ישירות על אבזם הפליז. זה יכול להכתים חומרים אחרים המשמשים את הפליז שלך כגון שיבוצי אמייל. גם חומרי ניקוי קשים להסרה כשהם מונחים בין חריצים, מה שעלול להוביל אותך להשרות את אבזם החגורה במים לאורך זמן.

להכין תערובות ביתיות. מערבבים כפית אחת של מלח לחצי כוס חומץ. הוסף מספיק קמח כדי ליצור משחה שניתן למרוח בקלות על אבזמי החגורה שלך. עם כמות מספקת של התערובת, מכסים את אבזם החגורה ומשאירים אותו שם למשך 10 דקות ונותנים לתערובת הדבק לעשות את העבודה בהמסת ההכתמה. שטפו אותו ביסודיות ושפשפו את האבזם עם מטלית יבשה.

לעולם אל תשתמש בחומרים שוחקים. ישנם מקרים שבהם קשה להסיר לכלוך עיקש על ידי כביסה בלבד, אתה יכול להשתמש במברשת רכה עם זיפים כדי להסיר אותם, אך לעולם אל תשתמש בחומרי ניקוי שוחקים כגון צמר פלדה או מברשת שיניים קשוחה. עד כמה הכתם או ההכתמה עקשניים, לא מומלץ להבריש אותם בחומרים שוחקים, במיוחד אם מדובר באביזר אופנתי. אתה עלול בסופו של דבר להתחרט על ניקוי האבזם שלך לאחר שתראה שהוא מלא בשריטות ונזקים.

צחצח אותו יבש. לקבלת ליטוש יפה, במקום לתת לאבזם להתייבש לבד, צחצחו אותו עם מטלית כותנה עד שהוא מבריק.

פליז עושה את החומר המושלם עבור אבזם חגורה צבאי, אבזמים קלטיים ועוד הרבה יותר עיצוב אבזם. עם זאת, כמה שהם יפים, פליז יכול בקלות להיות מוכתם. זה דורש טיפול מתמיד וליטוש מדי פעם.Source by Adonis Murray