טיפים נוספים למלחמה בריח גוף

טיפים נוספים למלחמה בריח גוף

פברואר 6, 2022 0 By admin

מאמר קודם דן בשיטות הבסיסיות להילחם בריח גוף כמו שיפור היגיינה אישית וניקיון. אפשר גם להשתמש באנטי-פרספירנטים ו/או בתרסיסי דאודורנט. עם זאת, אלה טובים רק למיסוך בעיית ריח הגוף. אם נואש, אפשר לפנות לשיטות כמו ניתוח והזרקת בוטוקס. אף על פי כן, הניתוח אינו חף מתופעות לוואי מזיקות והבוטוקס הוא פשוט עוד פתרון זמני.

אם אתה סובל מריח גוף כרוני, זה עשוי להיות תוצאה של צמיחה פטרייתית אתה יכול לנסות להשתמש בשמפו אנטי פטרייתי כגון Nizoral (TM) על בתי השחי שלך בזמן המקלחת. זה כמובן כולל הקצף והשארתו למשך כמה דקות. עבור תרופות חזקות יותר, יש להתייעץ עם רופא; כמה תרופות אנטי פטרייתיות יעילות יותר מניזורל, אך בדרך כלל זמינות רק עם מרשם. ניתן לרכוש את Nizoral בקלות באינטרנט או בבתי מרקחת/כימאים טובים.

מכיוון שחיידקים יכולים לצמוח רק עם לחות, אדם הסובל מריח גוף עשוי לרצות להשתמש באנטי-פרספירנטים במקום בדאודורנטים. עם זאת דאודורנטים המכוונים ספציפית לעיכוב צמיחת חיידקים יכולים להיחשב גם כאופציה. דרך קלה לשמור על בתי השחי נקיים מריח גוף היא שיטת השימוש במיץ לימון מדולל. באימוץ שיטה זו, יהיה צורך לעבור ניסויים בריכוז. אם התמיסה חריפה מדי, העור עלול להישרף או לפתח אדמומיות וחבלות, ובמקרה זה אמורים לעבור מספר ימים לפני ניסיון שני. תחילה עליך לטעום את התמיסה כדי לשפוט את החומציות שלה, המרכיב שימנע מהמיקרואורגניזמים הפוגעים לשגשג בבית השחי שלך. אפשר גם למנוע ריח גוף על ידי גילוח בית השחי, מה שבתורו מקל על מריחת אנטי-פרספירנטים או דאודורנטים.

טיפ נוסף למניעת פליטת ריח גוף יהיה פשוט להפחית את הריח דרך התזונה שלך. זה כולל הימנעות ממזון מעובד או ניסיון להסוות אותו, למשל עם סודה לשתייה או אבקת קינמון. בכל זאת חשוב להמשיך בתהליכים גופניים חיוניים.

מריחת שמן קוקוס כתית מעולה על העור עשויה גם לעזור. הסיבה לכך היא שהשמן מכיל חומצה לאורית אשר הורגת חיידקים. אתה יכול גם למרוח אבקת טלק על בתי השחי של הבגדים שלך ולשפשף אותו פנימה (אל תשכח להסיר את הראיות מבגדים כהים על ידי שפשוף אותם מבחוץ). ניתן גם למרוח אותו על העור לאחר הדאודורנט (לא לשפשף אותו פנימה). כמו כן, ניתן לרסס בושם על בגדים או להוסיף למכונת הכביסה בזמן הכביסה. לגבי גברים, אין להשתמש בקלן כדי להסוות ריחות מכיוון שסביר להניח שזה יחמיר את המצב.

בנוסף אפשר להשתמש בלשוניות ג'ל כלורופיל או נוזלי כלורופיל שמתפקדים כמסירי ריח פנימיים, ממזערים או מחסלים ריח גוף. שימו לב גם שמזונות עם תכולת גופרית גבוהה כמו שום וביצים הם אשמים מובהקים עבור אנשים הסובלים מבעיות ריח גוף. מוצרים אלה נגישים בקלות גם באינטרנט.Source by James Gordan