טיפים מובילים לטיפול בעור פרה או שטיח אחר מעור בעלי חיים

טיפים מובילים לטיפול בעור פרה או שטיח אחר מעור בעלי חיים

פברואר 8, 2022 0 By admin

טיפול בעור פרה או שטיח ואביזרים אחרים של עור בעלי חיים

שטיחי עור פרה ושאר בעלי חיים כמו זברה או איילים עשו קאמבק דרמטי בעיצוב הפנים בשנים האחרונות וכך גם הצורך לשמור אותם נקיים ובמצב מושלם. טיפול בעור פרה או שטיח עור אחר של בעלי חיים מצריך ניקוי קפדני וניקוי נקודתי תקופתי. באמצעות כלים ומוצרים שתוכלו למצוא בקלות בהישג יד בבית ובתהליך ניקוי פשוט תוכלו לשמור על שטיח פרה במראה רענן ומושלם לאורך זמן רב.

מה שאתה תצטרך

  • שואב אבק עם חיבור מברשת מתאים
  • מברשת קרצוף זיפים (מברשת קרצוף מיושנת היא אידיאלית)
  • סבון ניקוי רך
  • ספוג ביתי רגיל
  • Scotch Guard או מגן בד דומה
  • שואב קיטור (כגון ואפורטו) יעזור להיכנס עמוק לתוך הפרווה ולנקות את השטיח עד להשפעה מירבית.

צעד ראשון

לאחר שרכשת את השטיח שלך והתקנת אותו בבית שלך, עליך לוודא שאתה שואב אותו באופן קבוע כדי למנוע את התלכלך השטיח מעור פרה שלך ולכן להימנע מניקוי עמוק מיותר. השתמש בחיבור המברשת של השואב שלך כדי לנקות את הפרווה לכיוון ה'גרגיר' הטבעי שלה. עליך לעשות זאת תוך הוצאת אבק ומזהמי לכלוך אחרים בעדינות. על ידי כך מדי שבוע תבטיחו שפיסות לכלוך גסות לא יתחילו לחתוך את הפרווה מהעור. מכות מיושן טוב של השטיח בחוץ גם ינער מזהמים מוטבעים.

שלב שני

אל תספוג את השטיח בעת הניקוי, עם זאת, אתה יכול לנקות אותו בעדינות בקיטור ללא תופעות לוואי שליליות. הפרווה בתוך העור מורכבת כמובן מחומר שזוף (לשימור חלבון העור) מן החי. עורות פרווה דוחים מים ולחות וכך שומרים על החיה יבשה יחסית. אם בעת ניקוי העור הוא נהיה לח מדי, צא החוצה וייבש את העור באופן טבעי תחת השמש. יש לכך גם השפעה של הרג כל חיידק או חיידק שעלולים להיות בשיער.

שלב שלוש

הסר כתמי לכלוך עם סבון ניקוי לא בסיסי. סבוני עור יעבדו עם כתמים על עור חלק ללא פרווה, אך כאשר מדובר בפרווה, שמפו לתינוקות או חומר ניקוי עדין נשפשפים בעדינות לקצף כאשר הניקוי עדיף בהרבה על עורות עם שיער. מרחו את קצף הסבון על ספוג ואז נגב בעדינות את העור לכיוון הגרגר. לבסוף יש לשטוף היטב עם ספוג לח כדי להיפטר משאריות שמפו שנותרו בפרווה.

שלב רביעי

השתמש ב- Scotch Guard או במגן בד דומה הרבה לפני שהשטיח שלך הופך מוכתם ואחרי שזה עתה ניקית אותו מכיוון שזה יעזור לפרווה להדוף כתמים נוספים וכך לשמור על שטיח עור הפרה היקר והיפה שלך במצב בתולי.Source by Ian Z Roberts