טיפים מובילים להסרת דיו למדפסת

טיפים מובילים להסרת דיו למדפסת

ינואר 24, 2022 0 By admin

לא משנה כמה זהירים אתה עשוי להיות, אין ספק שתשפך דיו למדפסת בכל פעם שתטען מחדש את מחסניות הדיו שלך. זה יכול לעלות על הידיים שלך אפילו בזמן הדפסת מסמכים. עם זאת יש תשובה, לא הכל אבוד. להלן מספר שיטות לניקוי יסודי של דיו למדפסת כדי להבטיח שהוא לא יפגום:

השתמש במים וסבון

לעתים קרובות יותר מאשר לא, ניקוי העור באמצעות מים וסבון יכול לחסל דיו למדפסת.

נצל את היתרון של ספריי שיער

רססו את ספריי השיער שלכם על העור במיקום שבו הדיו נמצא, ולאחר מכן נקה אותו היטב באמצעות מים וסבון.

קרצוף

קרצוף באמצעות כרית צמר מתכת או אולי מברשת קשוחה יעזור לך להוריד כל דיו למדפסת מנקבוביות העור.

השתמש באקונומיקה

זו צריכה להיות בחירה סופית לגבי שטיפת דיו מהעור. תרצה לדלל את האקונומיקה שלך מלכתחילה. לעולם לא תרצו למקם אקונומיקה מסודרת על הנקבוביות והעור שלכם. האקונומיקה המקסימלית שתזדקק לתמיסה תהיה חלק אחד של אקונומיקה לכל 10 חלקים של מים רגילים.

דרכים להוציא דיו למדפסת מהבד

בתחילה, טפח וגם נקה היטב באמצעות מטלית לחה או ספוג עד שהדיו יתרומם; לאחר מכן, אפשר לאזור להתייבש באוויר. לאחר מכן, מרחי על הכתם שלך, ספריי לשיער. אם אתה יכול, סחף את הבד שלך בין 2 חתיכות של מגבת נייר. כעת, ספוג את החלק האחורי של הבד שלך. המשיכו עם הטכניקה הזו עד שהפגם ייעלם לחלוטין.

דרכים להסיר דיו מעור

רססו איזשהו תמיסת הגנה מעור (זמין באינטרנט או אולי בקמעונאי עור) על הכתם שלכם ולאחר מכן נגבו אותו בעזרת מגבת טרייה או אולי ספוג.

נצל את היתרון של אלכוהול

במקרה שאף אחת מהטכניקות שהוזכרו קודם לא עובדת, שקול לשים את הבגד שלך על מגבת יד חדשה. נסה עם קצת אלכוהול על חלק מהבד שלך, זה לא בהכרח מראה. אחרי זה, לטפוח ולטפוח. הדיו שלך יעבור ככל הנראה למגבת הטרייה שלך.

קח קצת סודה לשתייה

סודה לשתייה אינה חמורה כמו אלכוהול, אולם עשויה להיות האפקט הרצוי. טפפי את הכתם שלך, ולאחר מכן שטפי החוצה כראוי, כעת הכנס את הבגד שלך דרך מכונת הכביסה בכביסה רגילה.

תעסיק אצטון

זה צריך להיות המדד האחרון האחרון בכל פעם שמנסה להעלים כתם דיו מבגדים. בדוק תחילה את האצטון שלך על אזור נסתר בתלבושת שלך. לאחר מכן, השתמש בדיוק באותו הליך שהחלת בעת השימוש באלכוהול. שטפו החוצה, כראוי וגם שטפו את זה בתוך מכונת הכביסה האוטומטית באמצעות מחזור חם (או אולי החם ביותר שאפשר לכבס בו).Source by Johnathon Barton