טיפים לשמירה על ניקיון חדר האמבטיה

טיפים לשמירה על ניקיון חדר האמבטיה

פברואר 4, 2022 0 By admin

הרבה אנשים עשויים להעריך את הזמן שלהם בחדר האמבטיה. זהו מקום נהדר להירגע וליהנות מהשקט והפרטיות. חשוב שתשמרו על ניקיון חדר האמבטיה שלכם. תוכל לוודא שאתה בטוח מכל מחלות שחדר אמבטיה מלוכלך עלול לגרום.

כדי לחיות עם חדר אמבטיה נקי, עליך לזכור את העצות הבאות:

הוציאו מוצרים ואביזרים שאתם לא מרבים להשתמש בהם. ברגע שאתה מסוגל לפנות את החלל בחדר האמבטיה שלך, אתה מפחית את הסיכון לאגור מיקרואורגניזמים שעלולים להיות מסוכנים. תסתכל לתוך מערכות ההבל שלך. לזרוק מכלי שמפו וסבון ריקים. לפעמים, ייתכן שיש לך יותר ממוצר אחד זמין. אחסן את המוצרים שאינם בשימוש מחוץ לחדר האמבטיה שלך. נשאר בתוכו רק מוצר אחד או שניים שבהם אתה משתמש בתדירות הגבוהה ביותר.

אם הרבה אנשים חולקים את אותו חדר אמבטיה, אתה צריך שיהיה לך סבונים נוזליים זמינים. סבונים נוזליים יכולים להיות סניטריים יותר מסבוני בר. לא היית רוצה שכמה אנשים ישתמשו בסבון הבר שלך.

הקפד על תאריכי התפוגה של המוצרים שבהם אתה משתמש. כאשר הם מתקרבים לתוקף שלהם, ודא שאתה משתמש בהם תחילה. יש אנשים שפשוט יבחרו לזרוק אותם רק ליתר ביטחון. כאשר אתם קונים מוצרי אמבטיה, בחרו באלה עם תאריכי תפוגה ארוכים יותר. מוצרים אורגניים עשויים להיות הכי קשה למצוא מכיוון שהם בדרך כלל מגיעים עם תאריכים קצרים מאוד. אתה רק צריך לעקוב אחר המוצרים האורגניים שיש לך בחדר האמבטיה שלך. לא היית רוצה למרוח על עצמך סבונים או שמפו ולהבחין בתוצאות לא רצויות. אז, אתה צריך להיות מיוחד עם מוצרים שפג תוקפם.

ניקוי קבוע של חדר האמבטיה שלך הכרחי. כדאי לשים לב ללכלוך ולפסולת על בסיס שבועי. ישנם כתמים שניתן להסיר בקלות כשהם עדיין טריים. אלה שהיו נוכחים בחדר האמבטיה שלך במשך זמן רב עשוי להיות קשה או בלתי אפשרי להסיר. תוכל להפחית את כמות העבודה שאתה צריך לעשות כאשר אתה יכול לנקות את חדר האמבטיה שלך על בסיס קבוע.

יש להניח את מברשות השיניים שלך בתוך מיכלים מכוסים. כאשר אתה מניח את מברשת השיניים שלך בתוך חדר האמבטיה שלך, אתה צריך לשמור עליהן נקיות. הניחו אותם הרחק מהאסלה. חשוב מכך, וודאו שהם מכוסים היטב.

חדרי אמבטיה יבשים יכולים להיות טובים יותר מאלה שרטובים רוב הזמן. תוכל למנוע צמיחה של עובשים וטחב כאשר רצפת חדר האמבטיה והקירות שלך נשמרים יבשים ככל האפשר. חדר אמבטיה עם חלונות יכול להיות דבר טוב. תוכל לייבש את החדר באוויר. מתן אור שמש לזרוח אל פנים חדר האמבטיה יכול להועיל במניעת צמיחת חיידקים ופטריות.

חדר אמבטיה כהה ולח יכול להיות מה שרוב העובשים והאורגניזמים צריכים כדי להתרבות. עליכם לוודא כי חדר האמבטיה שלכם מואר היטב ומאוורר היטב. אם אתה מסוגל לעשות זאת, אתה יכול להיות בטוח שהשירותים שלך נקיים.Source by Dianne K Hudson