טיפים לניקוי טרקלין עור לבן

טיפים לניקוי טרקלין עור לבן

פברואר 9, 2022 0 By admin

טרקלין עור לבן יכול להיות דרך מצוינת להוספת קלאסה ותחכום לחדר שלך. למרות שעור ידוע כחומר עמיד, הוא עדיין דורש טיפול מיוחד על מנת לשמור על המראה הנקי שלו. למעשה, סוג אחר של עור ידרוש גם סוג אחר של ניקוי. ידוע שרוב רהיטי העור מגיעים עם משטח מוגמר. זה אומר שזה יהיה בטוח לניקוי זה באמצעות סבון עדין. על מנת להחזיר את המרקם והמראה העשיר של טרקלין העור הלבן שלך, עליך לנקות ולתנן אותו על בסיס קבוע. פשוט קרא את הטיפים הבאים כדי לדעת איך לעשות את זה.

השיטה הראשונה היא שימוש בניקוי יבש. ניתן להתחיל את התהליך על ידי שאיבת אבק של טרקלין העור שלך ביסודיות באמצעות חיבור מברשת ואקום. לאחר מכן, אתה צריך להסיר את הכריות ולאחר מכן לשאוב אבק מתחתיהן, שם הפירורים יכולים להצטבר. על מנת למנוע שריטות, עליך להפעיל עליו לחץ עדין. לאחר מכן, אתה צריך לנגב את טרקלין העור שלך עם מטלית רכה בתנועות קטנות ומעגליות להסרת אבק וגם הצטברות קלה. שיטת ניקוי זו יכולה לעבוד עבור ניקוי ורענון שבועי של טרקלין העור שלך.

השיטה השנייה היא לערבב כף מהסבון הנוזלי העדין עם ליטר מהמים המזוקקים בדלי. לאחר מכן, אתה יכול להשתמש ביד או בכף שלך כדי לערבב אותו בצורה ליצירת בועות סבון מוקצפות. לאחר מכן, עליך לטבול את הבד בדלי ולאחר מכן לסחוט אותו. פשוט נגב את טרקלין העור הלבן בחלקים הקטנים בכל פעם. לאחר מכן, עליך לשטוף את הבד במים המזוקקים ולסחוט אותו. יש לנגב את העור בתנועות קטנות ומעגליות להסרת שאריות הסבון. במידת הצורך, ניתן לשטוף גם את הבד. יתר על כן, עליך להשתמש במטלית יבשה כדי להכתים את העור ולהסיר את עודפי המים. לבסוף, אתה יכול לאפשר לסלון העור שלך להתייבש ביסודיות.Source by Alexander O Mcgee