טיפים לניקוי חלונות ויניל

טיפים לניקוי חלונות ויניל

ינואר 15, 2022 0 By admin

חלונות ויניל מתוכננים לתחזוקה נמוכה. לעתים נדירות יש צורך לנקות אותם מבפנים או מבחוץ. עבור אלה בוירג'יניה, סופת גשם כבדה מספיקה לעתים קרובות כדי לשטוף לכלוך ופסולת מבחוץ, אבל לפעמים זה לא מעשי לחכות שאמא טבע תעזור בעבודות הניקוי. מבפנים, הרחקת ילדים עם אצבעות מלוכלכות ודביקות מאדן החלון עשויה להיות אתגר לפעמים. כאשר הגיע הזמן לשטוף חלונות ויניל בווירג'יניה, עשה זאת בזהירות ופעל על פי כמה מהטיפים הבסיסיים הללו.

שיטה

כאשר חלונות הפנים זקוקים לניקוי טוב, השיטה הטובה ביותר היא עם מים וסבון. שים שפריץ של חומר ניקוי נוזלי עדין לתוך דלי. הוסיפו לו זרם של מים פושרים עד שהדלי כחצי מלא במי קצף. טובלים ספוג במים וסוחטים בעדינות את העודפים. שטפו כל חלון, בעזרת מברשת עדינה עם זיפים במידת הצורך ללכלוך כבד. השתמש במטלית נקייה ורכה טבולה במים נקיים כדי לשטוף את החלונות. שטפו וסחטו את הבד שוב ושוב עד שהחלונות יהיו נקיים מסבון ופסים.

הדרך הקלה ביותר לנקות את חלונות הוויניל החיצוניים היא להשתמש בצינור גינה. השתמש בזרם עדין של מים עם מעט לחץ. אין להשתמש במכונת שטיפה בלחץ. זה עלול לשחרר את איטום החלון. אם אין צינור זמין, שיטת מים וסבון היא חלופה.

כתמים

לכתמים על המסגרת או חלונות הוויניל עצמם, השתמשו בחומר ניקוי מסחרי לבקבוקי ריסוס או בחומר ניקוי ביתי המתאים למשטח. נקה את האזור המוכתם בעזרת שיח רך עם זיפים או ספוג מצופה פלסטיק עדין. זה עובד היטב כדי להסיר שומן ושמן מנוע, איפור, דיו, פיח ולכלוך כבד. עבור צבע ושעוות נרות קרה, השתמש במרית פלסטיק כדי לגרד אותו לחופשי. השתמש בתמיסה של שני חלקים מים לשלושה חלקים חומץ עבור עובש וטחב. שטפו תמיד את האזור במים צלולים וקרירים לאחר הסרת כל הכתמים.

אָבָק

בסביבות יבשות ומאובקות במיוחד, אדן החלון מתחת ולמסגרת מעל חלונות ויניל בווירג'יניה עשוי להזדקק לתחזוקה שוטפת. השתמש בשואב אבק עם מברשת פלסטיק עדינה כדי להסיר אבק פחם, חול ואדמה עדינה ממסגרת החלון ומהסף. מברשת ניילון יבשה עדינה בעלת זיפים ארוכים יעילה אף היא. אל תירטב אותו; אבק פחם ואדמה יימרחו. חצץ חול ישרוט את פני השטח.

יִבּוּשׁ

השתמש במטלית רכה ויבשה נטולת מוך כדי לייבש את חלונות הוויניל. הימנע משימוש במגבות נייר, מפיות, עיתונים או מוצרי נייר אחרים. הם ישרטו את פני השטח וסביר להניח שישאירו פסים וסיבים.Source by Jeremy P Stanfords