טיפים להלבנת פנים – איך לבחור את קרם הלבנת הפנים הטוב ביותר להלבנת העור בבית?

טיפים להלבנת פנים – איך לבחור את קרם הלבנת הפנים הטוב ביותר להלבנת העור בבית?

מרץ 9, 2022 0 By admin

על מנת להתהדר בעור עדין כדאי לבצע הלבנה. הלבנת פנים משפרת את המראה שלך על ידי הפחתת פגמים. רוב האנשים מבצעים תהליך הבהרת פנים זה כדי להיראות טוב ומושך אך תמיד מומלץ לדעת על המרכיבים הזמינים בחומר ההלבנה. רוב הקרמים מכילים הידרוקינון, כספית וסטרואידים, מהם יש להימנע לחלוטין על מנת למנוע מחלות קטלניות כמו לוקמיה, פגיעה בכבד ובעיות בבלוטת התריס.

הלבנת פנים חשובה ביותר להפחתת גיל וכתמי כבד, פגמים, היפר פיגמנטציה ונמשים. תמיד מומלץ להשתמש בחומרי הלבנה טבעיים להשגת גוון עור ללא רבב. יש אנשים שעוברים גם טיפולי לייזר להפחתת הקמטים הדקים שיכולים גם להזיק לבריאות הממברנה שלך.

כיצד לבחור את קרם הלבנת הפנים הטוב ביותר?

* יש להיזהר מאוד בבחירת קרמי הלבנה מכיוון שרובם מכילים כימיקלים מזיקים, שעלולים לגרום נזק לגוף שלך בעתיד. תמיד מומלץ לקנות מוצרים מבוססי טבע לטיפול בטוח. יש לקרוא את מרכיביו לפני הרכישה. נוכחותם של מרכיבים קטלניים כגון הידרוקינון, כספית וסטרואידים עלולה להיות מסוכנת לעור שלך. כדאי להימנע מקרמים המכילים מרכיבים אלה.

* עליך לדעת את סוג העור שאתה נושא לפני רכישת קרם הלבנת עור. אתה יכול אפילו להתייעץ עם קוסמטיקאית להכוונה.

* אחד מקרמי הברק היעילים ביותר לעור הוא Meladerm, המתיימר להפחית כתמי גיל ושינויי צבע בקרום תוך שבועיים. מוצר זה מכיל מרכיבים מבוססי טבע כגון תמצית מיץ לימון, תמצית תות וכו', שיכולים להצעיר לחלוטין, לקלף ולהזין את גוון העור שלך. החלק הטוב ביותר במוצר זה הוא שהוא אינו מכיל הידרוקינון. אתה יכול בקלות להשתמש בקרם זה מהנוחות והנוחות של הבית שלך לטיפול בסיבוכים שונים של קרום כגון נמשים, כתמי גיל, סימני לידה, כתמי כבד, קמטים, היפר פיגמנטציה, כתמים חומים ועיגולים כהים. קרם זה מעכב את ייצור המלנין בגופנו, אשר כתוצאה מכך מבהיר את העור שלנו.Source by Lauren Gibson