טיפים לאינסטלציה שיחסכו לך כסף

טיפים לאינסטלציה שיחסכו לך כסף

מרץ 7, 2022 0 By admin

ידע בסיסי באינסטלציה חיוני לבעל הבית הטיפוסי. כאשר אתה בעל בית, זה בלתי נמנע שהצנרת שלך תתקלקל ותדרוש תיקון. כאשר הצנרת שלך אכן מתקלקלת, והבעיה קטנה, ברז דולף למשל, העסקת אינסטלטור עשויה להיות לא אפשרות ריאלית בגלל העלויות הכרוכות בכך. כדי למזער את עלויות תיקון האינסטלציה, אתה, בעל הבית, צריך להיות בעל ידע במושגי אינסטלציה בסיסיים. אז תוכלו לתקן בקלות את בעיות האינסטלציה הקטנות שמתרחשות בביתכם מעת לעת. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לטפל בעבודות האינסטלציה הקטנות יותר.

  • צינורות רועשים – אם צינורות המים המדוברים חשופים, אינסטלציה רועשת היא תיקון קל לעשה זאת בעצמך. כל שעליך לעשות הוא לעגן היטב את כל צינורות המים החשופים.
  • מניעת צינורות קפואים – כדי למנוע מהצינורות להתפוצץ במזג אוויר קריר, פתחו מעט את הברז הקרוב ביותר. פעולה זו משחררת את הלחץ בצינור ומונעת ממנו להתפוצץ. זה גם ימנע בלגן עצום בבית שלך.
  • שטפו את בור הספיגה שלכם – שטפו את בור הספיגה שלכם כל חמש שנים כדי לשמור אותו בחלק העליון. פעולה זו מונעת הצטברות טנק הקשורה למשקעים. מתן אפשרות להצטברות להפוך לבלתי ניתנת לניהול יגרום לבור הספיגה שלך לגבות או אפילו להיכשל לחלוטין. אמנם ניקוי בור הספיגה שלך הוא יקר, אבל זה יקר יותר לנקות את הביוב בחזרה בבית שלך.
  • הכר את הכלים שלך – יש הבנה מעמיקה של כלי האינסטלציה שלך. דעו כיצד להשתמש בהם לפני שאתם מתחילים בכל סוג של תיקון אינסטלציה. במידת הצורך, ערכו מחקר קטן באינטרנט וקראו על כלי האינסטלציה השונים לפני שאתם משתמשים בהם. תכננו בהתאם מראש, כי תיקון טעות עלול לעלות לכם הרבה כסף.
  • מסנני ניקוז – התקן מסנני ניקוז בכל הניקוז שלך. המסננים ימנעו מצינורות הניקוז שלך להיסתם עם פסולת. נקה פסולת ממסננים אלה בתדירות הנדרשת.
  • שימוש נכון בשירותים – האסלה שלך היא לא פינוי אשפה. הימנע משטיפה של רפידות היגייניות, ספוגים, כדורי צמר גפן, מגבות נייר, חיתולי תינוקות ודברים מגניבים אחרים באסלה שלך.

שוב, אם יש לך בית, ידע בסיסי באינסטלציה הוא הכרחי. העסקת אינסטלטור מקצועי היא יקרה, אז הזמינו אותו כשאתם צריכים אותם עבור העבודות הגדולות. למד כיצד לטפל בעבודות האינסטלציה הקטנות בעצמך. הקפדה על העצות במאמר זה תעזור לך למזער את עלויות תיקון האינסטלציה שלך. בעלות על בית היא יקרה מספיק מבלי להוסיף את העלויות המיותרות של שכירת אנשי מקצוע עבור העבודות הקטנות עשה זאת בעצמך. אז למד את עצמך על היסודות ותחסוך עומס של בצק בטווח הארוך.Source by Dan Annweiler