טיפים כיצד להסיר משקעי מים קשים

טיפים כיצד להסיר משקעי מים קשים

ינואר 27, 2022 0 By admin

מרבצי מים קשים הם מינרלים המצויים במים והם נוטים להיות בצבע לבן. הם מצטברים על משטחים הנובעים ממים קשים. משקעי מינרלים אלו רעים ויכולים לגרום לנזקים למשטחים כמו הכיור ולשונית האמבטיה. עליך להסיר משקעי מים קשים מכיוון שהם יוצרים אפרוריות עמומה על המשטחים וגורמים למשטחים להרגיש מחוספסים.

עם זאת, ניתן להסיר משקעי מים קשים אלו באמצעות חומץ לבן מכיוון שהוא טבעי ויעבוד ביעילות. הנה כמה דרכים שבהן אתה יכול לעקוב כדי להסיר משקעי מים קשים. הצעד הראשון הוא למצוא בקבוק ריסוס. קנה או קח חומץ לבן. שפכו מעט לתוך בקבוק הריסוס ולאחר מכן רססו אותו ישירות ובכבדות על המשטח הפגוע. המתן עד שהחומץ נספג על פני השטח למשך כחמש דקות. השתמש בחתיכת בד לחה לנגב את פני האזור הפגוע. משקעי מינרלים מסוימים קשה לצאת החוצה, אם יש מקרה כזה, רססו קצת חומץ ותן לו להישאר הרבה יותר מהפעם הראשונה ואז נגב אותו שוב באמצעות פיסת בד לחה. ניתן להסיר משקעי מינרלים אלה גם על ידי הכנת משחה באמצעות חומץ לבן וסודה לשתייה. השתמש בספוג קל כדי לשפשף את המשטח הפגוע וזה ישאיר את המשטח נראה טוב כמו חדש.

ישנם אזורים רבים שבהם משקעי מים יכולים להידבק. משקעים אלה נדבקים על אסלות וכיורים. הנה כמה דרכים לעשות זאת להסיר משקעי מים קשים על האזורים הנקובים. השתמש בקצת קולה על ידי שפיכה על האזור שבו יש מרבץ מינרלים. השתמשו בספוג עם קצת קולה כדי לנגב את החלקים. אתה צריך לחזור על זה בנפרד כדי לקבל תוצאות טובות. יש לתת לקולה לעמוד שעה, לא לשפשף חזק מדי על המשטחים עלול להישרט. משקעים אלו יכולים להצטבר גם בשירותים. לעולם אל תאפשר למשקעים הללו להישאר זמן רב מדי מכיוון שהם עלולים לפגוע במשטחים שלך. במקרים כאלה נעשה שימוש בכימיקלים מגירויים, שפכו קצת על האסלה ושטפו אותה.Source by Tanner Larsson