טיפים בסיסיים לניקוי שטיחים לשפיכת מזון ושתייה

טיפים בסיסיים לניקוי שטיחים לשפיכת מזון ושתייה

פברואר 26, 2022 0 By admin

שפיכת מזון ושתייה היא בין בעיות הניקוי הקשות ביותר להתמודדות עם בעלי שטיחים. זה תופעה שכיחה, אך חלקם עדיין לא יודעים את הדרך הנכונה לגשת לניקוי בלגן מסוג זה. אי ידיעת היסודות של ניקוי שפיכות מזון ושתייה יכולה באמת להעמיד את בעלי השטיחים בעמדת נחיתות ואת השטיחים שלהם בסיכון רציני לנזק ארוך טווח.

בין אם אתם עורכים מסיבה בביתכם או סתם אוכלים בסלון, נזילות עלולות לקרות ללא התראה של רגע. זו הסיבה ללמוד כיצד לנקות אותם כראוי הוא חיוני. הנה כמה טיפים בסיסיים לניקוי שטיחים לשפיכת מזון ושתייה, שבהם תוכלו להשתמש בפעם הבאה שאתם נמצאים במצב כזה.

  • יש לאסוף או לגרוף מיד את הפריט שנשפך – בין אם הוא נוזלי או מוצק, חשוב שתאסוף או תגרור את עודפי הדליפה ככל האפשר כדי למנוע החמרה של הבעיה. אם יש לך עסק עם מזון נוזלי או שתייה נשפכת, השג ספוג נקי וספוג כמה שיותר מעודפי הנוזלים. לשפיכת מזון מוצק, אסוף בזהירות את החלקיקים הרופפים באמצעות הידיים.
  • ספוג את האזור שנשפך – לאחר הסרת עודפי המזון או המשקה שנשפכו על השטיח, השלב הבסיסי הבא שעליך לעשות הוא לשטוף את האזור עם מטלית לבנה נקייה או מגבות נייר. זה יעזור להסיר את הלחות העודפת ולהקטין את הסיכוי שהיא תכתים את השטיח. שפיכת מעט מים חמים על הכתם לפני הספיגה תעזור לך להשיג תוצאות טובות יותר בהסרת השפך או הכתם.
  • פתרונות ניקוי של חומרי ניקוי עובדים נהדרים עם כתמי מזון ושתייה – כאשר מתמודדים עם שפיכות או כתמים של מזון ושתייה, שימוש בתמיסת ניקוי העשויה מתמיסה של כפית אחת של חומר ניקוי כביסה (לא אקונומיקה) וכוס מים חמימים. זה יהיה בטוח כדי להיפטר מכל כתמים ושפכים המגיעים מאוכל ומשקאות. מרחו את זה על הכתם והספיגו באמצעות מטלית נקייה ולבנה ותנקו את השטיח שלכם תוך מספר ניסיונות.

שלושת העצות הללו יכולות להיות לעזר רב למי שלא מכיר את ניקוי המזון והשתייה שנשפך על השטיחים. זכור את העצה השימושית הזו כדי לנקות כראוי כל מזון או משקה שנשפך על השטיח היפה שלך.Source by John Dannon