טיפול נאות של פירסינג בגוף

טיפול נאות של פירסינג בגוף

ינואר 20, 2022 0 By admin

יש לקחת טיפול לאחר פירסינג ברצינות באותה מידה כמו טיפול לאחר קעקועים. הפירסינג שלך יצטרך מחויבות מסוימת, אם אתה מרפה בטיפול הבא שלך, אתה יכול לגרום לזיהום רציני ולצורך להסיר את התכשיטים. רוב הפירסר, כמו אמני קעקועים, יתנו ערכת טיפול לאחר או יציעו מספר מוצרים לרכישה.

רוב הפירסר מציעים כיום מוצר בשם H2Ocean, הוא סטרילי ובטוח לסביבה.

זה מגיע בצורת משחה לטיפול לאחר קעקוע, וצורת ספריי לפירסינג. הפריטים שתצטרכו הם כדלקמן:

*H2ocean, או סבון נוזלי אנטי-בקטריאלי אנטי-מיקרוביאלי מאושר אחר (שוב, אל תשתמש ב-Dial או Neosporin מכיוון שהם עלולים להיות קשים מדי)

*כדורי צמר גפן, או צמר גפן

*כוסות חד פעמיות קטנות

*מגבות נייר, או מגבת נקייה

כשאתה מנקה את הפירסינג שלך, תחילה עליך לשטוף את הידיים ביסודיות (2 דקות), לעולם אל תיגע בפירסינג שלך או בתכשיטים בידיים מלוכלכות. לאחר מכן, עליך להרוות את אזור הפירסינג עם H2ocean, אם אתה משתמש בסבון, עליך להרוות את צמר גפן או את הכדור במים חמימים. נגב בעדינות כל דם יבש או פלזמה שהתאספה סביב הפירסינג. לאחר מכן, עליך להזיז בעדינות את הפירסינג פנימה והחוצה כדי לוודא שהוא מנוקה היטב. שטפו את האזור מכל סבון, ואז יבשו בעזרת מגבת נייר או מגבת רכה ונקייה.

פעמים רבות הפירסר שלך יגיד לך להשרות את הפירסינג שלך במלח ים. מניחים כמות קטנה של מלח ים בתחתית כוס חד פעמית. בערך ½ כפית. לאחר מכן, הוסף מים חמים, חמים ככל שתוכל לסבול למלח. תרצו למלא אותו קצת יותר מחציו בכוס של 5 אונקיות. תרצו להפוך את הכוס ממש מעל הפירסינג, ולהחזיק אותו שם במשך חמש עד שש דקות. הליך זה בדרך כלל עובד היטב עבור פירסינג כגון פטמה וטבור. אם אתה לא מצליח להשיג אטימה טובה סביב העור, השרו צמר גפן עם H2ocean והחזק אותו שם במשך 5 דקות. שוטפים את הפירסינג במים חמימים ומייבשים. אין להשתמש במלח שולחני!Source by Sarah Freeland