טיפול ותחזוקה של ציוד אפייה

טיפול ותחזוקה של ציוד אפייה

ינואר 11, 2022 0 By admin

השקעה בציוד אפייה עלולה להיות די יקרה, ולכן זה רק חכם שצריך לשמור על הציוד הזה ולטפל בו כדי שיחזיקו כמה שיותר זמן. להלן מספר טיפים כיצד לטפל בכמה מציוד האפייה הנפוץ ביותר. אתה יכול להשיג ציוד מטבח טוב בכל חנות טובה.

תנור: לא ניתן להדגיש יתר על המידה את החשיבות של ציוד זה לאופה. הפוך את התנור שלך להחזיק מעמד על ידי לא להשתמש בו כשולחן או ארון. כאשר אינו בשימוש ודא שהוא סגור. הקפידו תמיד לסגור את הדלת בעדינות; בלי דפיקות. דעו תמיד את זמן הבישול והאפייה של מתכונים כדי להימנע מפתיחה וסגירה לעיתים קרובות מדי. הקפידו למדוד תמיד בכמות הבצק הנכונה או יותר טוב כדי למנוע שפיכה באפייה בתנור. כדי לנקות את התנור, נתק אותו מהחשמל ואז עלינו במטלית רכה ובמי סבון חמימים, נגב בעדינות את המדפים והדפנות. הקפד ללחוץ את הבד אל תאפשר למים לטפטף. אל תשתמש בסכין או בחפצים חדים כלשהם כדי לגרד את פנים התנור במקום זאת, הניחו עליו מטלית רכה כדי לרכך אותו ואז נגבו.

תבניות אפייה: אין לגרד אותן עם חפץ מתכתי כמו סכין. אל תפגע בהם עם חפץ קשה כדי שהם לא יאבדו את צורתם שטפו אותם במי סבון חמים עם ספוג רך, שטפו היטב וודאו שהם יבשים לפני שמכניסים אותם.

מיקסר ידני/סטנד: תמיד שים את המיקסר והקערה על משטח מוצק בעת השימוש בהם. כשמערבבים חמאה קרה, הקפידו לחתוך אותה לקוביות. אל תפעילו את המיקסר לפרקי זמן ארוכים בבת אחת, חלקו את הזמן למרווחים של שתיים-שלוש דקות כלומר שמים אותו, מערבבים שתי דקות מכבים אותו, מדליקים שוב מערבבים עוד שתי דקות וכן הלאה. הקפידו למלא אחר הוראות היצרן לפירוק וניקוי. ודא שהם יבשים כראוי לפני שמניחים אותם.

קערות ערבוב ומרית/כפות עץ: שטפו אותם תמיד במי סבון חמימים, שטפו במים קרים, מניחים על מתלה לייבוש ואז הרחקו מאבק.

מגשי אפייה: בעת שימוש בתבניות אפייה, שים אותם תמיד בנייר אפייה או נייר אפייה כדי למנוע מהדברים להידבק אליהם ובבקשה לעולם אל תשתמש בהם כמגשים רגילים כדי שהם ישמרו על צורתם.

מסננת קמח/סוכר; בעת שטיפת אלה, השתמש במטלית או ספוג רך מאוד ובכוח מינימלי כדי למנוע הרחבת הרשת.Source by Amaka N