טיפול הלבנת שיניים לשיניים רגישות

טיפול הלבנת שיניים לשיניים רגישות

ינואר 20, 2022 0 By admin

הלבנת שיניים היא אחת מטיפולי השיניים הקוסמטיים הפופולריים ביותר. זה מהיר וקל לביצוע והוא יכול לשנות לגמרי את החיוך שלך ולגרום לך להיראות צעיר יותר בשנים. הלבנת שיניים מקצועית יכולה לא רק להסיר כתמי שטח שגורמים לשיניים להיראות צהובות, אלא היא גם יכולה לחדור לאמייל כדי להלבין כתמים עמוקים שמערכות מסחריות לא יכולות להסיר.

רופא השיניים שלך יוכל להתאים את הטיפול כדי לקבל את התוצאה הרצויה, בין אם אתה מחפש תוצאה עדינה או משהו ברור יותר. למרות שיש הרבה מוצרי הלבנה ללא מרשם, אנו ממליצים לך לבקר אצל רופא השיניים שלך, שכן במוצרים הנמכרים ברחוב יש את החומרים הפעילים בכמויות כל כך נמוכות שלא יוכלו להשיג אפקט מאוד ידוע לשמצה. ייתכנו גם כמה סיבות לכך שטיפול הלבנת השיניים לא מתאים לך, שרק רופא שיניים יכול לקבוע.

אם אתם רוצים שיניים לבנות אבל אתם חוששים מהכאבים הנובעים מהרגישות אז כדאי ללמוד דרכים חדשות וטובות להלבין שיניים ולא לסבול מרגישות. לכל מי שחווה רגישות, אתה צריך לדעת כמה זה יכול להיות כואב כשאתה מרגיש את טמבל הכאב הזה שנכנס לתוך השן. זה קורה בדרך כלל מיד לאחר שתיית משהו חם או קר.

אתה לא יכול לתת לכאב ולרגישות שלא יעצור אותך מטיפול הלבנת שיניים. אתה יכול להלבין את השיניים שלך ללא רגישות על ידי ביצוע העצות הבאות:

לפני הלבנת שיניים, עליך לוודא שיש לך מספיק סידן, ויטמין D ומגנזיום בגוף. שלושת אלו אחראים לבעלות שיניים בריאות. כאשר אין לך מספיק ויטמין A, האמייל בצד החיצוני של השן בסכנה. ויטמין C אחראי לשמירה על בריאות החניכיים. חשוב לוודא שמתחילים ליטול ויטמין כחודש לפני שתחליטו להלבין את השיניים.

לפני הטיפול – ישנם מספר גורמים, ביניהם בריאות השיניים, אורח החיים והמטרות האסתטיות שלך, שיקבעו אם טיפול הלבנת השיניים מתאים לך. חשוב שיהיו לך מטרות מציאותיות, אם אתה רוצה לשנות לחלוטין את החיוך שלך, טיפול דרסטי יותר כמו ציפוי שיניים, עשוי להיות טוב יותר עבורך.

ההליך – הטיפול מורכב לרוב ממריחת תמיסה של מי חמצן. אם תבחרו בטיפול ביתי, המוצר יכיל מינון נמוך מאוד על מנת לספק תוצאות הדרגתיות, בעוד טיפולי המשרד מציעים פתרונות חזקים יותר לתוצאות טובות יותר ב-2 מפגשים לכל היותר.

ההלבנה המשרדית מתבצעת בלייזר או במקור אור. לרוב תצטרכו להשתמש במגן מיוחד כדי להגן על החניכיים, ולאחר מכן מורחים את ג'ל החמצן המרוכז ישירות על השיניים. ג'ל זה מופעל על ידי חום או אור. הטיפול אורך כשעה.

סיכונים וסיבוכים – תחוו רגישות מסוימת, במהלך או לאחר טיפול הלבנת שיניים. אנשים שעוברים הלבנת לייזר חווים בדרך כלל כאב חד פתאומי בשיניים עד 48 שעות לאחר מכן. רופא השיניים שלך יכול להציע לך ג'ל מיוחד שיעזור להפחית את הכאב והרגישות. אנשים שיש להם שיניים רגישות נוטים יותר לחוות את תופעות הלוואי של הלבנת שיניים.Source by Sharon Grogan