טיפול בשולחן שולחן בנג'מין גריי אבן

טיפול בשולחן שולחן בנג'מין גריי אבן

ינואר 18, 2022 0 By admin

הנה כמה טיפים כדי לשמור על השולחן בנג'מין גריי סטון שלך במראה הטוב ביותר:

ניקיון יומיומי

לניקוי כללי ניתן לנגב את משטחי השולחן בנג'מין גריי סטון במים, מעט סבון וספוג רך. סבון שטיפת כלים ומים חמימים יסירו טביעות אצבעות ורוב הכתמים השומנים האחרים. ניתן להסיר כתמים עקשניים מאוד בעזרת מברשת קרצוף זיפים וחומר ניקוי כגון אייאקס. (עם זאת, סוג זה של ניקוי יסיר את הברק ויהיה צורך ליישם מחדש את הגימור.)

תחזוקה תקופתית

כביסה חוזרת ונשנית על משטחי שולחן בשימוש רב תשחק לאט לאט את הסילר. המשטח עשוי בסופו של דבר להיראות עמום יותר. לתחזוקה תקופתית, אנו ממליצים למרוח שכבה נוספת של שמן מינרלי. התדירות תלויה בשימוש אך בערך אחת לשנתיים עבור שולחן אוכל המשמש מדי פעם.

כדי למרוח מחדש ציפוי עליון שמן מינרלי, אני מציע לערבב גימור שמן פנים ווטקו טבעי עם 20% רוחות מינרליות ולמרוח שכבה דקה על החלק העליון של האבן. נגב את העודפים בעזרת סמרטוט נקי. מטשטש את המשטח עם סמרטוט יבש עד שאין שלוליות או חרוזי שמן. כל שמן שיתייבש על פני השטח ייראה מבריק ויהיה צורך לחזור על ההליך. תן להתייבש 24 שעות.

איטום מחדש של הגימור

אם מתרחשת בעיה כמו כתם עיקש, ייתכן שיהיה צורך לאטום מחדש את הגימור. זה לא כל כך קשה כמו שאתה יכול לחשוב. ראשית שטפו את החלק העליון ביסודיות עם ספוג נקי ורך ומי סבון חמים. (ייתכן שיהיה צורך לקרצף כתמי שמן קשים עם מברשת זיפים ו-Ajax.) השתמש באצטון (או בחשפן דומה) כדי להפשיט את הגימור רק אם יש צורך בכך. לאחר הניקוי, שטפו היטב את האבן במים נקיים כדי להסיר את כל השאריות מחומר הניקוי, שכן הדבר עלול להשפיע על הגימור. תנו לאבן להתייבש (מאוורר יעזור להאיץ את זמן הייבוש). לאחר שפלטת שולחן האבן יבשה לחלוטין, יש למרוח את הסילר. בעזרת סמרטוט גדול, נקי ורך, הרטיבו את המשטח בסילר (השתמשו בכפפות). יש למרוח שכבה דקה אחידה ולנגב את העודפים בעזרת סמרטוט נקי נוסף. כל סילר שנותר שלולית על פני השטח יתייבש מבריק. במידת הצורך, יש למרוח שכבה שנייה לאחר שהמשטח נראה יבש. ייתכן שיהיה צורך בשכבה שלישית אם האבן הופשטה.

זה אולי נשמע כמו הרבה עבודה, אבל עם הטיפול והתחזוקה המתאימים, פלטת שולחן האבן היפה שלך תעניק לך הנאה לכל החיים.Source by Patricia Lynn Wilkinson