טיפוח רווחה נפשית

טיפוח רווחה נפשית

פברואר 11, 2022 0 By admin

האביב כאן! עכשיו זה הזמן לנקות את הישן ולברך בחדש. במקום רק לנקות את הארונות, החצרות והמוסכים שלנו, בואו נשקול לנקות את הנפש שלנו מתדרים נמוכים יותר של רטט כדי שנוכל להמריא! רובנו יודעים מה נדרש כדי לנקות באביב את הבתים והחצרות שלנו, אבל האם אנחנו מבינים איך לנקות את שדות האנרגיה שלנו ולטהר את התודעה שלנו? האם אנו מכירים את הטכניקות לניקוי ההילה מעננים או חורים הזקוקים לתיקון? בעבודתי, אני חותך באופן קבוע חוטי נפש לאחרים שאינם בריאים. האביב הוא זמן מצוין לנקות כל מחשבה או אנרגיות ישנות שאולי קלטנו באופן לא מודע במסע שלנו. בהירות זו מאפשרת לאור הפנימי שלנו לזרוח בבהירות דרכנו כמו זגוגית זכוכית צלולה המקבלת את קרני השמש אל ביתנו.

לפני שנתחיל לנקות את המרחב הנפשי שלנו, עלינו להעריך את מצבנו הנוכחי. לרבים מאיתנו יש חוסר מודעות למצב הנפשי שלנו. אנו עשויים לשאול את עצמנו כמה שאלות: "האם אני מרגיש מוזנח, לחוץ או מתוח? האם יש לי רגשות חרדה בלתי מוסברים? האם אני דואג למישהו שאני אוהב ללא סיבה נראית לעין? האם אני חווה עצב שמבלבל אותי? אני מוצא את עצמי חושב שוב ושוב על מישהו שאני מעדיף לשכוח?" אם עניתם, "כן" על כל אחת מהשאלות הללו, ייתכן שאתם חווים עומס נפשי או נושאים אנרגיה של מישהו אחר בתודעתכם. תחושות חוסר הרמוניה אלו הן אינדיקציות שהגיע הזמן לניקוי בית נפשי.

בואו נתחיל בהבנה שאנחנו יצורי אנרגיה הרוטטות בתדרים שונים בזמנים שונים. כאשר אנו מרגישים שמחים ומלאי השראה, חתימת האנרגיה שלנו היא כמו יונק דבש, מהיר וקליל. כאשר אנו מרגישים מדוכאים או כועסים, טביעת האנרגיה שלנו היא איטית ואיטית כמו קרחון. דפוסי האנרגיה הנפשית שלנו משתנים בתגובה לנסיבות מגוונות. כאשר אנו שמים לב לשדה האנרגיה שלנו, אנו יכולים "להרגיש" כאשר אנו מחליקים לקצבי רטט נמוכים יותר, ולהתאים את המצב הפנימי שלנו בהתאם. כדי להעלות את התדירות שלנו, אנחנו יכולים לעשות מדיטציה, להתאמן, להתפלל, לשיר או להשתמש בכלי ניקוי נפשיים עד שנרגיש טוב יותר.

בעידן זה, איננו יכולים לחיות במערה נפרדת מהחיים, אך אנו יכולים להגן על עצמנו ביעילות מאנרגיה שלילית ולהיות מודעים לרמזים מהגוף כדי להימנע מ"אפקט הספוג" המתרחש כאשר אנו לוקחים על עצמנו אנרגיה רעילה ללא ידיעתו. הסביבה שלנו. הסימפטומים של "אפקט הספוג" כוללים תחושת עייפות, עצבנות או סבל מכאבי ראש כאשר אנו סופגים שלא ביודעין שליליות משדה האנרגיה של אחר. רבים מאיתנו נכנעים ל'אנרגיה יד שנייה' הנפשית הזו מכיוון שאיננו יודעים את הכלים להגן על עצמנו כדי למנוע זאת.

בריאות נפשית מחייבת אותנו להגן על המרחב הנפשי שלנו כפי שהיינו מגנים על עצמנו מפני זיהום. אנו יכולים לפעול כאשר אנו מרגישים שרמת האנרגיה שלנו נפגעת. לדוגמה, אם אנחנו גרים בבניין דירות שבו שכנים נלחמים, נוכל להתפלל עבור השכנים שלנו, לדבר איתם, לעזוב את הבניין או לעבור למקום חדש. אפשרות נוספת היא להשקיט את מוחנו במדיטציה ולא לאפשר לתדירות הלחימה להפריע לשקט הפנימי שלנו. על ידי לקיחת אחריות על איך שאנו מרגישים, אנו נעשים חזקים וחופשיים. על ידי למידה לדאוג לעולמנו הפנימי, אנו יוצרים אפקט אדווה של הרמוניה בעולמנו החיצוני. הבחירה היא שלנו. בואו לבחור להאיר את האור שלנו בבהירות לעולם!Source by Liah Howard