חמשת הספוגים האלטרנטיביים לביוטי בלנדר

חמשת הספוגים האלטרנטיביים לביוטי בלנדר

דצמבר 23, 2021 0 By admin

מס' 1 Real Technique© Miracle Complexion Sponge

זה נראה כאילו מישהו הוציא פרוסה מהצד של הספוג נטול הלטקס הזה, וזה בדיוק מה שהופך אותו לכלי רב שימושי כזה. ספוג איפור רב פונקציונלי 3 ב-1 לכל מי שמבלה זמן נוסף בליטוש עור הפנים שלך, זהו כלי הכל-באחד נהדר שעוזר לך לעשות בדיוק את זה. מתחרה ראוי לכס היופי בלנדר בחצי מחיר.

10 דולר ארה"ב – Sephora

מס' 2 מגניב מדי לבית הספר© מרשמלו פאף

הישג יתר המפותל הזה שעוזר לך להתמזג. יש לו גם חלוקה קטנה שיכולה לסייע ביישום מדויק יותר. מבית האיפור הקוריאני, Too Cool For School, פחזנית המרשמלו מעניקה למשתמשים האוחזים בתחתית העגולה מספקת מריחה רכה יותר, בעוד שאחיזה ברכס הספוג, המריחה תהיה אינטנסיבית יותר. הצד המחודד נהדר מתחת לעיניים ובין הגבות, בעוד שהקצה הכיפה השטוח יותר נחמד בכל מקום אחר. בעוד שאנשים התלוננו על הדחוס והקשיחות של הספוג, בהחלט יש לו ערך משלו.

10.50 דולר ארה"ב – אמזון

מס' 3 Mad for Makeup© Better Beauty Blender ~ גימור ללא רבב

הספוג המדהים הזה בצורת שקדים עוזר לתת לך גימור ללא רבב, תוך מתן האיזון הנכון כדי לשפשף אותך בצורה הנכונה. נוצר על ידי בית האיפור בהשראת Seattle; Mad For Makeup, שתומכות בהעצמת נשים באמצעות אביזרי איפור ותרומות במחירים נוחים; הגימור ללא רבב שהספוג מספק הוא הודות למרקם הספוג המוצק למחצה שיוצר אפקט נקודתי בעת מריחת איפור שמותיר מראה מדהים עם אייר-ברושה. באמת, הייתם נשבעים שהגעתם ישר ממאפרת מקצועית ושילמתם על זה רק חלק קטן. אלטרנטיבה מצוינת לביוטי בלנדר. למכירה פומבית בתחילת ספטמבר, 2016.

5 דולר ארה"ב – madformakeup.co

מס' 4 MAC All Blending Sponge

ספוג אלמוגים ללא לטקס למריחת קרמים ונוזלים עם שליטה ללא דופי. זה נותן לך גימור טבעי ללא רבב על הפנים שלך תוך קל לאחיזה. הספוג הכל בלנדינג היה אחד מספוגי היופי הראשונים שהגיעו לשוק ויש להם קהל מעריצים משלו. לרכות ולמרקם הספוג יש חששות, אבל האפקטיביות והיכולות של הספוג הן ללא ספק. אלטרנטיבה טובה מהביוטי בלנדר תוך הוצאה של חצי מחיר.

10 דולר ארה"ב – MAC

No.5 Sephora 3D Precison Sponge

קבל איפור אחיד עם הספוג הזה שיכול ליצור שכבות שונות ללא צורך לערבב. קצה הספוג העגול הזה מגיע לאזור רחב יותר ויש לו קצה מחודד קטן שעוזר במריחה של קונסילר, סומק קרם ובסיס נוזלי ומוצק. הוא נטול לטקס, מרקם אנטיבקטריאלי, אבל שימו לב שזה לא ביוטי בלנדר. לקשיות ולנקבוביות של הספוג יש חששות מסוימים, אך במחירו הוא יכול להיחשב כחלופה הולמת לביוטי בלנדר.

12 דולר ארה"ב – ספורהSource by Shirley Oslan