חיפויי קיר רחבים ויניל וכיצד לתלות אותם

חיפויי קיר רחבים ויניל וכיצד לתלות אותם

פברואר 3, 2022 0 By admin

ויניל מגובה נייר

תמיד קרא תחילה את הוראות היצרן.

רוב אנשי עשה זאת בעצמך מעולם לא תלו את חיפויי קיר ויניל ברוחב רחב, כמו גם רוב המעצבים לא, ולמרות שהתהליך שונה למדי מתליית חיפויי ויניל ביתיים ברוחב רגיל, זה באמת לא כל כך קשה לתלייה. לגבי המעצב המקצועי, שיש לו ניסיון מוצלח בתליית ויניל ברוחב ביתי, זה אמור להיות קל עבורם.

כלים דקורטור shires קצה ישר עיפרון סרט מדידה פלס הצמדת סכין להב סטנלי (הגדול מבין 2 האפשרויות) 2 מרית פלסטיק 1x 2" מברשת צבע 1x 9" רולר עם שרוול קצר ערימה ארוכה 1x דלי וספוג דקורטור 1x מגב מגב או ספוג סכין החלקה בקצה ישר

1. חשבו מאיפה אתם מתכוונים להתחיל והיכן אתם הולכים לסיים, ומאפשרים שהתבנית, (אם בכלל) תלך לאיבוד בפינה הפחות בולטת.

2. כשתכננתם איך אתם הולכים לעשות את העבודה, מנקודת ההתחלה, מדדו לאן החתיכה הראשונה שלכם הולכת, ואפשרו בזבוז מעבר לפינה, ולשם כך הרשו כסנטימטר.

3. כעת סמן לאן יעבור הויניל, ובעזרת פלס צייר קו מקרוב לחלק העליון ועד למחצית הדרך למטה מהקיר.

4. עכשיו זה המקום שבו הטיפה הראשונה שלך תלך. כעת יש למדוד מהקו 2 אינץ' (5 ס"מ) פחות מרוחב הוויניל כדי לאפשר לטיפה השנייה לחפוף את הטיפה הראשונה ב-2 אינץ' ולחזור על כל הדרך ברחבי החדר, לסמן עם הפלס בכל פעם, ומספר כל טיפה לפי סדר התלייה.

5. כעת יש לך את החדר מסומן לחלוטין וממוספר עבור כל טיפה וקו פלס לעבוד אליו עבור כל טיפה.

6/עכשיו הניחו יריעת אבק או יריעת קרטון גדולה על הרצפה וגלגלו את הוויניל וחתכו לאורך הנדרש כולל פסולת, היפוך אורכים חלופיים אם מומלץ ומספרם עם עיפרון רך בחלקו האחורי, בחלק העליון.

7. עכשיו יש לך את כל החדר מסומן וממוספר, ואת כל חלקי הוויניל שלך חתוכים לאורך, ממוספרים ברצף, ומונחים על יריעת האבק או הלוח הקשיח שלך עם נייר הגיבוי פונה כלפי מעלה ומספר 1 למעלה.

8. כעת עם ספוג יד או עדיף מגב מגב, הרטיבו את החלק האחורי של 2-3 חתיכות כיסוי קיר וגלגלו כל אחת לצינור.

9. כעת הדביקו את הקיר על קטע מספר 1, חותכים בעזרת מברשת את המשחה לתקרה, לפינה, מעל העקיפה ומגלגלים כ-6 אינץ' מעבר לסימון הפלס.

10. עכשיו קבלו את צינור כיסוי הקיר מס' 1 ופרושו על הקיר עד לקו בעזרת מרית פלסטיק לפיזור בתנועה מלמעלה למטה (לא הצידה) וקצצו את הויניל עם סכין סטנלי, מלמעלה למטה ולפינה.

11. לאחר גזירתך, ספוג במים נקיים כל שאריות דבק, ומגבת את קרש העוקף מכל מים כדי למנוע כתמי מים על הקצה.

12. כעת הדבק קטע קיר מס' 2 וחזור. בשלב זה יהיה לך מפרק חופף שצריך לחבר יחד (ראה חיתוך מפרק). המשיכו לתלות את חיפוי הקיר כך לאורך כל החדר תוך התחשבות (חיתוך משותף).

אם תתכנן את החדר ותסמן, מספר, את כל הקירות וחתיכות הוויניל, ואז תולה את חיפוי הקיר בצורה זו, תמצא שקל ותהליך מהיר לתלות ויניל רחב מגובה נייר ולהשיג תוצאות באיכות טובה.

חיתוך משותף

ישנן שתי דרכים לחתוך את חיפוי הקיר,

1. סכין החלקה או סכין חיתוך ג'וינט (כפי שחלק מהקמעונאים קוראים לזה). סכין זו מתחברת לשתי השכבות של חיפוי הקיר ומושכת אותן מהתשתית תוך כדי חיתוך, כך שהיא לא חורצת אותה. חותכים את החיבור עם סכין סטנלי וקצה ישר מהתקרה עד כ-3 אינץ' במורד הקיר ו-1 אינץ' מהקצה של חיפוי הקיר העליון ואז חברו את סכין ההחלקה וחתכו את שאר הדרך במורד הקיר עד שתגיעו. עד 3 אינץ' מעל החצאית וסיימי עם סכין סטנלי וקצה ישר שוב. זו הדרך המועדפת עליי ונותנת חיתוך נהדר לאחר ששולטת והכרת סכין זו.

2. מחליקים פיסת פלסטיק גמישה באורך של כמטר (ניתן להשיג בחברת חיפוי הקירות) אותה מניחים מתחת לחיבור ולאחר מכן חותכים את שתי חתיכות החיפוי 1 אינץ' מהקצה, עד למטה עם סכין סטנלי וישר. קצה והחלקת הפלסטיק גם למטה כדי להגן על המצע מאחור.

זו הדרך שבה הייתי תולה ויניל בגיבוי נייר, לגבי הוויניל בגיבוי הבד והסיאן שאתה תולה בו בדיוק באותה צורה מלבד כמה הבדלים, פשוט תולים כמתואר לעיל אך קחו בחשבון את הווריאציות הללו.

ויניל מגובה בד,

תלו בדיוק כמו ויניל מגובה נייר מעל למעט, אין צורך להרטיב את גב הויניל, פשוט גלגלו לצינורות והדביקו על הקיר המודבק הרטוב.

תמיד קרא תחילה את הוראות היצרן

ויניל בגיבוי הסיני,

לתלות בדיוק כמו ויניל מגובה נייר מעל למעט, אין צורך להרטיב את גב הנייר, פשוט לגלגל לצינורות ולהדביק על הקיר המודבק הרטוב, וכאשר מדובר בחיתוך המפרק השאירו חיבורים זמן רב ככל האפשר לחתוך, המתן עד שחתיכת הוויניל התחתונה של החיבור יתחיל להתייצב לקיר, ובדיוק כפי שהוא עושה, משוך אותו כלפי מעלה וחתך את החיבור שלך כמתואר, ובמידת הצורך הדבק מעט יותר דבק מתחת לחיבור.

באתר שבו החימום עשוי להיות לא טוב זה יכול לקחת את רוב היום, אם החיבור נחתך מוקדם זה יכול לגרום להתכווצות המפרק כשהוא מתייבש לחלוטין.

קרא תמיד תחילה את הוראות היצרן

מקווה שעצות הציור האלה יועילו

סטיב ב קישוט צבע פניםSource by Steve Field