חומר ניקוי אגוזי סבון – חומר הניקוי הטוב ביותר של HE ו-100% טבעי

חומר ניקוי אגוזי סבון – חומר הניקוי הטוב ביותר של HE ו-100% טבעי

דצמבר 23, 2021 0 By admin

שימוש ירוק קיבל חשיבות נוספת בזמן ובמקום זה על מנת להגן על הסביבה. אחד המזהמים העיקריים שאחראים לזיהום המים הוא חומר הניקוי שאנו משתמשים בו לכביסה היומיומית שלנו. אגוז סבון הוא הפתרון לחשש הגובר הזה. עם זאת, מה שלא ידוע הוא שמלבד היותו ידידותי לסביבה, זהו חומר ניקוי HE מצוין? המשך לקרוא כדי לדעת יותר.

אנו נמצאים בעולם שבו "להמשיך בירוק" יש משמעות רבה יותר מאי פעם ולמה לא. עם הקצב שאנו מנצלים את משאבי הטבע והקצב בו רמות הזיהום עולות, זהו מהלך נחוץ. עם זאת, המאמצים שלנו מפגרים בהרבה ממה שהם צריכים להיות. טכנולוגיה ירוקה ומוצרים ירוקים מוצגים לעתים קרובות כחלופה למוצרים ותהליכים מבוססי כימיקלים הגורמים לזיהום, אך עם מעט תגובה חיובית מאנשים. דבר אחד הוא שמוצרים ירוקים הם לרוב יקרים מאלטרנטיבות שאינן ירוקות, והשני הוא שאנשים לרוב לא מודעים לכך שיש פתרונות ירוקים שהם יעילים ובמחיר סביר.

דוגמה טובה אחת לעובדה זו היא חומרי ניקוי. כן, חומרי הניקוי הכימיים שבהם אנו משתמשים בביתנו בכביסה היומית של הכביסה שלנו. עובדה ידועה היא שדטרגנטים הם מוצר בלתי מתכלה שנשאר בסביבה ככזה למשך שנה בסך הכל. עם כמות הכביסה הנעשית מדי יום בכמה מאות בתי אב, אפילו בעיר בודדת ניתן להעלות על הדעת כמה חומר ניקוי יורד בצנרת ואל מקווי מים גדולים יותר. החיים המימיים הסובלים מראים פעמים רבות סימנים לנזק שאנו גורמים להם, בדמות מספר דגים ויצורים מימיים אחרים שמתים. ההשפעות הרעות לא עוצרות כאן. הם משפיעים עלינו בדרכים רבות יותר עקיפות.

מה שאנשים רבים לא מודעים אליו היא העובדה שיש אלטרנטיבה באגוז סבון, שהוא מוצר טבעי ומהווה חומר ניקוי HE מצוין. זהו חומר פעיל שטח עם הקצף נמוך, זורם בקלות ומסיר את הלכלוך, הלכלוך והשמן מהבגדים. Sopanin, החומר הפעיל שמשחרר אגוזי סבון כדי לייצר את אפקט הסבון הוא חומר ניקוי יעיל. זה בעצם אומר שכל מכונות הכביסה הקדמיות, שדורשות חומרי ניקוי של HE מכיוון שהן משתמשות בהטלה כדי לנקות את הכביסה ומשתמשות בפחות מים יכולות להשתמש באגוזי סבון כחומר ניקוי טבעי. מה גם שאגוזי סבון לא משאירים שאריות במכונת הכביסה לאחר הכביסה. מכיוון שמכונות עם עומס קדמי משתמשות בפחות מים, זהו יתרון גדול שכן אין דרישה נוספת למים לשטיפת המכונה. ניתן להשתמש בהם בצורת אבקה, בצורה נוזלית או על ידי הרתחה של קליפות אגוזי הסבון ושימוש במים כחומר ניקוי. ישנן חלופות נוחות רבות זמינות כעת, מבחינת השימוש באגוזי סבון.

ישנן תכונות אחרות לגבי אגוזי סבון שהופכות אותו לחומר ניקוי מושלם של HE. יש לו תכונות כמו להיות אנטי פטרייתי, אנטי מיקרוביאלי, מתכלה והיפואלרגנית באופן טבעי. יתר על כן, בהיותו מוצר טבעי, זה לא מחמיר על בגדים. לא תצטרך שום מרכך כביסה לשימוש יחד עם אגוזי סבון.

תכונה אחת הקשורה לעתים קרובות למוצרים ידידותיים לסביבה היא העלויות הגבוהות שלהם. עם חומרי ניקוי של אגוזי סבון יש בעיות קטנות בכל הנוגע לעלויות. העובדה היא כי חומרי הניקוי הללו הם סבירים מאוד; למעשה הם לרוב זולים בהשוואה לדטרגנטים מסחריים. עם הנושא החשוב הזה אין כמעט משהו שיכול לנצח את אגוזי הסבון מבחינת יעילות, קלות שימוש והכי חשוב קיימות כחומר ניקוי.Source by Vineet U Ghai