חומץ – האם זה בטוח עבורך ועבור הסביבה?

חומץ – האם זה בטוח עבורך ועבור הסביבה?

פברואר 6, 2022 0 By admin

כולם קפצו על העגלה הסביבתית, לאור ההשפעה של האתגרים והבעיות של הפלנטה שלנו עם ההתחממות הגלובלית. זה מאוד חיובי ואנו צריכים להוציא יותר את הבשורה החוצה בתקווה שאנשים ירצו לתרום להצלת הבית היחיד שלנו ביקום הזה בכל דרך שהם יכולים.

להתחיל מהבית היא דרך מצוינת וחיובית להתחיל לעזור לסביבה. משימוש בנורות בצריכת אנרגיה נמוכה, חומרי איטום מתאימים למזג האוויר, חומרי ניקוי ידידותיים לסביבה, אמצעים טובים ויעילים להפחתת עלויות האנרגיה, ישנן דרכים רבות שבהן נוכל לעשות זאת.

רבים מאיתנו גם לימדו להשתמש בחומץ כחלופה בטוחה יותר לשימוש בדברים כמו חומר ניקוי כביסה, חומר ניקוי לשטיפת כלים, ניקוי החלונות שלנו וכן הלאה. זה עושה את הטריק באופן טבעי, נכון?

עם זאת, יש משהו שאנחנו צריכים להיות מודעים אליו. זו בדיקת הנאותות שלנו.

חומץ, בצורתו הטבעית, הוא מוצר מותסס, שהוא חומצה. אפשר לשאול, מה הטעם?

למרות ששימוש בחומץ הוא אלטרנטיבה הרבה יותר טובה לשימוש בחומרי ניקוי לצרכן העשירים בפורמלדהידים ושמות כימיים אחרים שאינם ניתנים להגייה, עלינו לשקול מה חומץ עושה כפתרון נוזלי.

וזה בעצם פתרון, במיוחד אם הוא מעורב בדברים אחרים.

אם היינו שמים סודה לשתייה לתוך כוס חומץ, מה היה קורה? זה יתפוצץ, נכון?

דוגמה טובה לכך היא פרויקט מדעי שילדים רבים היו יוצרים, שהוא הר געש תוצרת בית. דגם מעיסת נייר של הר געש היה כרוך סביב כוס ושפופרת חומץ. כאשר מוזגים סודה לשתייה לתוך הר הגעש, יוצא הפחם. זה ממש כיף!

עכשיו בואו נשקול ניסוי נוסף. אבל בבקשה אל תעשה את זה בבית, רק תחשוב על זה במקום. תאר לעצמך שהיה לך אקווריום של דגי זהב, והם חיות המחמד היקרות שלך. כעת, הדמיה מזיגת כוס חומץ לאקווריום. מה אתה חושב שיקרה?

זה לא שהתגובה של הדג תהיה בהתקפי היסטריה. אם נחשוב על זה, אנו מחמצים את האקווריום עם החומץ. ואם החומצה של החומץ תגיע לזימים של הדג, מה לדעתך יקרה להמרה של התרכיז הנוזלי? לא ניתן להשתמש בחמצן מהמים, מכיוון שהחומצה מקבלת עדיפות והופכת להיות הדבר שהדג היה "נושם". אנו יכולים לצפות לדג מת או לדג חולה כתוצאה מכך.

עכשיו למה אני כותב את זה?

קודם כל, אני כותב את זה רק כמשהו שצריך לחשוב עליו ולשקול.

שנית, גם אם אנו משתמשים בחומץ כדי לנקות את הבתים שלנו, זכרו, החומץ חייב להגיע איפשהו מאוחר יותר. בין אם זה מחלחל לתוך הקרקעות שלנו, לתוך הניקוז שלנו, זה עדיין צריך להסתיים איפשהו.

שאיפשהו הם האגמים והאוקיינוסים שלנו.

אם החומץ הזה מגיע למים שלנו, במיוחד מי מלח, הוא יכול ליצור חומר כימי שדומה לסוללה. זה, כשלעצמו, גם יצור חומציות באגם. למעשה, זה יכול להיות בעל השפעה והשפעה דרמטית גם על מערכות הסערה שלנו.

עכשיו, בואו לא נבהל לרגע. זה רק משהו שצריך לקחת בחשבון. אנחנו לא יכולים פשוט להשתמש במשהו, לחשוב שהוא ידידותי לסביבה ובטוח, מבלי לעשות את בדיקת הנאותות שלנו קודם. למד הכל כמה שאתה יכול.

הפתגם אומר: החינוך האמיתי מתחיל לאחר שסיימת את בית הספר.

לחומץ יכולות להיות גם כמה תופעות לוואי שליליות בגופנו. אנחנו צריכים שיהיה לנו איזון טוב של אלקליין וחומציות בגופנו. אם יחס החומציות לאקליניות יצא מאיזון ונוטה יותר לצד החומציות, נחווה תחושות צריבה ותופעות לוואי בדם שלנו.

אז… האם חומץ, שהוא חומצה, הוא עדיין חלופה טובה יותר?

אם אנחנו רוצים להגן על כוכב הלכת הזה, אנחנו צריכים גם לשקול את המים שלנו. הם אחד המשפיעים העיקריים על מזג האוויר שלנו ומספק הלחות לכל החיים על פני כדור הארץ. בלעדיו, בוודאי נאבד.

אם חומץ אינו חלופה מצוינת, אז מה כן?

אולי כדאי להשתמש בחומר ניקוי לא רעיל שאינו כימיקל או חומצה כלל. למעשה, זה תמיד צריך להיות גם מנקה מסוג אקליני.

מה שאולי תרצו להשתמש הוא חומר ניקוי שלא רק מנקה כל דבר, אלא גם ידידותי לסביבה, בטוח למים שלנו ולחיי המים, בטוח לכל היצורים ואין לו כל השפעה על מערכות מזג האוויר שלנו. למעשה, זה צריך להיות מהסוג שמקורו במזון ויתפרק למזון עבור צמחים וחיי מים כאחד.

למעשה, אם הוא סופר מרוכז, אתה רק צריך להשתמש במעט ממנו ולהיות שותף ידידותי במים בניקוי איתם. אתה אפילו יכול לחסוך לעצמך מאות ואלפי דולרים עבור הפתרון הזה.

בנוסף, זה צריך להיות מנקה בטוח מספיק עבור ילדים כדי לעזור לך לנקות את הבית שלך עם. אתה יודע שהורים לעולם לא ירצו שילדיהם יטפלו ברעלים או אפילו חומצות כמו חומץ. אני יודע שאמא שלי לא נתנה לי לטפל בזה כשהייתי ילד.

יותר מכל, זה צריך להיות כיף להשתמש, בנוסף זה צריך לאפשר לך להשתמש ביצירתיות שלך!

אם אתה מעוניין בחלופה כזו, בקר באתר האינטרנט שלי בתיבת המשאבים למטה ולמד עוד.Source by Rodney Ronquillo