חוות דעת על הלבנת שיניים – השווה מוצרים להלבנת שיניים כדי ליצור חיוך מואר יותר

חוות דעת על הלבנת שיניים – השווה מוצרים להלבנת שיניים כדי ליצור חיוך מואר יותר

ינואר 21, 2022 0 By admin

ישנם מגוון מוצרים שונים להלבנת שיניים בשוק כיום. כמו כן, יש מגוון רחב של תרופות ביתיות שונות שיכולות להלבין ביעילות את השיניים שלך. חשוב שתסתכל על כל התרופות השונות הזמינות ותבחר את אחת המתאימה לך ביותר ולאורח החיים האישי שלך. חלק מהמוצרים יציגו תוצאות מיידיות, בעוד שאחרים עשויים להציג תוצאות לאורך זמן ממושך.

אחת השיטות הזולות והקלות ביותר להלבנת שיניים היא פשוט להשתמש במשחת שיניים מלבינה. מגוון חברות שונות מייצרות כיום משחות שיניים שיעזרו להלבין את השיניים ולשמור עליהן לבנות. עם זאת, חשוב שתבין שמשחת שיניים לא תלבין באופן דרמטי את השיניים שלך. לכן, אם השיניים שלך מוכתמות מאוד, אולי כדאי לך לשקול חלופה אחרת.

כמו כן, ניתן לרכוש מגוון ג'לים שונים שניתן להשתמש בהם להלבנת שיניים. הג'לים מונחים במגש המותאם במיוחד לשיניים שלך. משך הזמן שתידרשו לענוד את המגשים, יהיה תלוי בסוג הג'ל שתרכשו וכן במראה אותו אתם מנסים להשיג. ניתן ללבוש חלק מהג'לים למשך שעה, בעוד שאחרים מחייבים אותך ללבוש את המגשים והג'ל למשך הלילה.

גם רצועות הלבנת שיניים פופולריות מאוד. מגוון חברות שונות מייצרות רצועות הלבנה שניתן להניח על השיניים. הרצועות מוחלות על השיניים שלך כאילו הנחת עליהן חתיכת סרט. שוב, משך הזמן שתצטרכו ללבוש את הרצועות ישתנה בהתאם לשיניים ולסוג הרצועות שתבחרו. אם אתה מחפש להלבין באופן דרמטי את השיניים שלך, תצטרך ללבוש את הרצועות הרבה יותר זמן.

ייתכן שרופא השיניים שלך יוכל גם להלבין את השיניים עבורך. הלבנת שיניים מקצועית יכולה להיות הרבה יותר יקרה ממוצרים שאתה פשוט רוכש ללא מרשם. עם זאת, הם יכולים גם להיות הרבה יותר רגשיים. רופא השיניים שלך יכול להשתמש בלייזר ובג'ל כדי להלבין את השיניים שלך. על ידי ביקור אצל רופא השיניים שלך, אתה בדרך כלל תקבל את התוצאות הרצויות שאתה רוצה, בצורה הרבה יותר בזמן. ברוב המקרים, אתה יכול לראות תוצאות עד שאתה עוזב את המשרד.

ישנם מגוון מוצרים שונים להלבנת שיניים שצצים ללא הרף בשוק. חלק מהמוצרים החדשים כוללים מסטיק הלבנת שיניים ושטיפת פה. מכיוון שהמוצרים האלה די חדשים בשוק, אין מחקר קטן או לא כדי לערער או להוכיח את יעילותם.Source by Becki Andrus