חבילת הכיווץ המדהימה

חבילת הכיווץ המדהימה

ינואר 20, 2022 0 By admin

מישהו שם לב לזה לאחרונה? המותגים האהובים עליך הולכים וקטנים אך התמחור נשאר זהה.

הצרכנים באמת מתחילים לשים לב ל"התכווצות המוצר". שמתי לב לזה לראשונה בכוס היוגורט שלי, אבל חשבתי שזה פחות קלוריות בכל מקרה אבל לאחרונה אני רואה הרבה מוצרים שונים מתכווצים ובכל זאת המחירים נשארים זהים ובמקרים מסוימים מתכווצים תכולת המוצר בשילוב עם עליית מחירים.

זו לא הפעם הראשונה שזה קורה. אם למישהו מכם יש ספרי בישול ישנים, תשימו לב שהכמות המומלצת של חלק מהמוצרים השתנתה. במיוחד כשאתם אופים ואתם צריכים אחד וחתיכה ממשהו כדי להשלים את המתכון. כוס של משהו היא עדיין כוס, כך שהמשקלים והמידות הסטנדרטיים עדיין חלים.

ראינו את ההתכווצות של בקבוק חומרי הניקוי (אולטרה דטרגנטים) לפני זמן מה יחד עם הטענה כביכול להציל את הסביבה עם פחות אריזות. חומר הניקוי מרוכז ודורש פחות חומרי אריזה לייצור הבקבוק ופחות עלות למשלוח שלו. עם זאת, האמת האמיתית היא שזה היה ניצחון עבור חברות CPG ויצרני האריזות לא לצרכן. אתה למעשה משלם יותר לכל כביסה עם חומרי הניקוי החדשים ולא פחות. זה נראה טוב גם לסיבוב האריזה הסביבתית.

אבל מספיק ענבים חמוצים על משהו שהפך למקום נפוץ, החבילות מתכווצות כעת כדי לעמוד בקצב העלות של האינפלציה. מחיר חומרי הגלם מרקיע שחקים וחברות מחפשות דרכים לקזז את העלויות הגדלות. אחת הדרכים הפשוטות ביותר היא להפחית את כמות המוצר בפנים תוך שמירה על זהה המחיר בתקווה שהצרכנים לא ישימו לב.

מצטערים, אבל יש לנו עכשיו לקוח משכיל שקורא תוויות ורושם הערות. לא רק שקוראים אותם אלא שהם משווים מוצרים דומים. סחורה ממותגת כבר איבדה קרקע למוצרי המותג הפרטי, כעת ביתר שאת עם הירידה בכלכלה. אם המוצר שלך מצטמצם והצרכן לא מרוצה הוא יחפש אלטרנטיבה במיוחד אם הם זולים יותר.

עם זאת, ישנן אפשרויות אחרות לחיסכון בעלויות בכל הקשור לאריזה. חלק מהחברות עושות מה שנקרא "קל משקל". זה הפחתת כמות חומרי האריזה שבהם נעשה שימוש. אני בטוח שראית איך עובי בקבוקי המים שלך ירד או איך אתה יכול עכשיו לסחוט את הבירה או פחית הסודה שלך ביד אחת. הסיבה לכך היא שהיצרנים מצאו דרך להוציא חומרי אריזה תוך שמירה על השלמות המבנית של האריזה. לטכנולוגיית האריזה יש חומרים חדשים ומשופרים שמאפשרים זאת. עם זאת, חשוב לציין שיש קו דק בין הפחתת עלויות החומר לבין כישלון החבילה. אם זה לא מגיע לצרכן במצב טוב אז זה אסון.

דרך נוספת להפחית את עלויות האריזה היא להגדיר מחדש את החבילה כך שתהיה חסכונית יותר. כלומר לעצב מוצר בצורה כזו שהוא תופס פחות מקום על מדף החנות או ממקסם פלטיזציה ומשלוח או הובלה על ידי היותו יחידת משלוח טובה יותר. דוגמה טובה היא בקבוק החלב המרובע שהציגה Wal-Mart, שבו לא רק שניתן לקבל יותר על המדף בקבוק מרובע לעומת בקבוק עגול, אלא שהוא גם משלוח חסכוני יותר. עיצוב מחדש של הבקבוק הזה הוא ניצחון עבור Wal-Mart בהתחשב בסכום הכסף העצום שנחסך בביצוע השינוי הזה. הערה של זהירות כאשר שוקלים עיצוב מחדש קיצוני של פריט מקום נפוץ, חבר השופטים הוא עד לקבלת הצרכנים של בקבוק החלב המרובע. ניסית פעם למזוג אחד?

בהתחשב במודעות הצרכנים לחבילת הכיווץ המדהימה, איש שיווק חכם יחפש דרכים לספק יותר ערך לא פחות. עיצוב מחדש, קל משקל או פשוט לשמור על כמות המוצר זהה כל האפשרויות לזכות בלבבות ובמוחות בנאמנות המותג של הצרכנים של ימינו היא לא מה שהייתה פעם וברגע שהם נעלמו הם עלולים לא לחזור לעולם.Source by JoAnn Hines