זרע יכול להלבין את השיניים שלך – עובדה או בדיה?

זרע יכול להלבין את השיניים שלך – עובדה או בדיה?

דצמבר 23, 2021 0 By admin

האם הזרע באמת יכול להלבין את השיניים? האם זרע טוב לשיניים? מידע על האם זרע אנושי שנפלט יכול לעזור להפוך את השיניים שלך לבנות יותר.

לפני שנוכל להניח הנחות כלשהן לגבי האם הזרע מלבין את השיניים, יש לדעת את העובדות הבאות לגבי פליטת זרע אנושי לפני שנשפוט או מגיעים למסקנות כלשהן.

הזרע האנושי מכיל מגוון מרכיבים הכוללים בעיקר זרע (המכיל DNA), חומצת לימון, פרוקטוז, חומצה אסקורבית, מים, מגנזיום, אנזימים, חנקן, כלור, אשלגן, קריאטין ויטמין B12, כולסטרול, פוספט, מאגרי ביקרבונט, אבץ וסידן. כל אלה חיוניים לרבייה ויש להם תפקידים אישיים משלהם בכל תהליך הרבייה, ביניהם; סידן ואבץ מוחזקים על ידי חלק כמועילים לשיניים, אך אין הוכחות מדעיות התומכות בכך שהם עוזרים בכל הנוגע להלבנת השיניים.

יתר על כן, מחקר השוואה בין המרכיבים בתוך מוצר הלבנת שיניים לזרע יעניק לנו ידע מעמיק יותר לגבי יעילותו של האחרון כמלבין שיניים.

מי חמצן, סיליקה hydrated, polyvinylpyrrolidon, אשלגן חנקתי, calprox, סודה לשתייה, פלואוריד, סטרונציום כלוריד ונתרן טריפוליפוספט הם המרכיבים העיקריים שנמצאים בדרך כלל במלביני שיניים שונים בשוק. הכימיקלים והמרכיבים המלבינים שהוזכרו לעיל אינם נמצאים בזרע, למרות שאשלגן ופוספטים נמצאים שם, אף אחד מהם אינו בשילוב הנכון עם אלמנטים אחרים שיכולים לסייע בהלבנת השיניים. לכן ניתן להניח בבטחה כי משחת שיניים להלבנת שיניים היא אופציה טובה בהרבה, ולא תלויה בזרע לעשות זאת.

עם זאת, צריכת זרע ידועה כמפחיתה מתח ומעלה את מצב הרוח של הנשים בשל האנזימים המבוססים על סוכר, ומחקר שנערך לאחרונה מראה גם שסלניום, מרכיב שנמצא בזרע עשוי לשמש גם כהגנה מפני סרטן, אך בכל הנוגע להלבנת השיניים מודאגות, נראה שהזרע אינו מבטיח כלל. מומלץ ללכת לפגישת הלבנת שיניים קלינית בלייזר או לרכוש ערכת הלבנת שיניים מקצועית בבית אם אתה רוצה לסיים את זה. כל אחד מאלה ייתן לך תוצאות טובות יותר, בטחון רב יותר וחיוך לבן ובהיר יותר מזרע.Source by Lee Tuan James