זיהוי תגובה שלילית למי חמצן בהלבנת שיניים מקצועית

זיהוי תגובה שלילית למי חמצן בהלבנת שיניים מקצועית

פברואר 4, 2022 0 By admin

אם אתה מעוניין בהלבנת שיניים מקצועית, הכרחי שתלמד לזהות את הסימפטומים הקשורים לתגובה שלילית למי חמצן הכלול בג'ל הלבנת השיניים. למרות שרוב האנשים לא חווים תגובה לחומר זה, היו מקרים שצוינו בהם חוותה תגובה אלרגית כאשר האדם היה נתון לרמות ריכוז גבוהות של החומר. הליכי הלבנת שיניים מקצועיים משתמשים לרוב בג'ל הלבנה בעלי רמות גבוהות של מי חמצן על מנת להשיג תוצאות הלבנה דרמטיות במהירות.

מי חמצן הוא חומר שנמצא כעל פוטנציאל רעיל אם הוא נבלע. בעוד שרוב הליכי הלבנת השיניים משתמשים בזה מעורבב עם ג'ל, קיימת אפשרות שכמות קטנה עלולה להיבלע במהלך ההליך. בדרך כלל, ריכוזים קטנים עשויים שלא לגרום לתופעות לוואי כלשהן, אך מחקרי מקרה על בעלי חיים ומקרי חירום הכוללים מוצר זה ובני אדם מצביעים על כך שהיו סיבוכים הקשורים לבליעה של ריכוזים גדולים יותר של החומר. עלולים להתרחש שחיקות באזור הקיבה, כוויות ברקמה בגרון, התנפחות הקשורה לגזים בבטן, הקאות, כיבים ושלשולים.

אנשים שחווים תגובה אלרגית מיידית לריכוזים הגבוהים של מי חמצן הכלול בג'ל להלבנת שיניים מקצועי עלול לגרום להתפרצות של כוורות, סיבוכים בנשימה ונפיחות באזור הפה, הפנים והגרון ומסביב. אם אתה מעוניין בהלבנת שיניים, לרוב עדיף לבחור ערכת הלבנת שיניים בבית. אמנם אלה מכילים מי חמצן, אך בדרך כלל מדובר באחוז נמוך מאוד ולא נקשר לסיבוכים בריאותיים חמורים. בנוסף, ניתן להחליף מערכות הלבנת שיניים מי חמצן במערכות ביתיות המשלבות שימוש ב-Carbamide Peroxide. אמנם יעיל בהסרת כתמים מהשיניים, אך צורה קלה זו של מי חמצן אינה בעלת אותן תכונות שעלולות לגרום לסיבוכים.Source by Jason W. Myers